Göğüs dikleştirme hareketleri egzersizleri arıyorum

S

sarkil

Forum Okuru
Göğüs dikleştirme hareketleri egzersizleri arıyorum
Göğüs dikleştirme kadınlar kulübü Göğüs dikleştirme egzersizleri hareketleri bitkisel yöntem var mı ? Melek Kadınlar Kulübü

Selamlar arkadaşlarım benim sıkıntım göğüslerimdeki yer çekimine olan bağımlılıktan kurtulma olayı. Ameliyatsız olarak ben de göğüs dikleştirme yöntemi var ise siz kadınlar kulübü meleklerinden bunu rica ediyorum.

Bana ağrısız ameliyatsız şekilde göğüslerimi dikleştirebileceğim hareketler var mı yardımcı olabilir misiniz acaba ? teşekkür ediyorum.

Selamlar evet göğüsleri hareketlerle dikleştirmenin yolu var konu olarak hazırlıyorum resimlerle birlikte buraya birazdan eklerim onlara bakarak denemenizi tavsiye ediyorum takipte kalın lütfen.

GÖĞÜS DİKLEŞTİRME HAREKETİ EGZERSİZİ KADINLAR KULÜBÜ MELEKLER

Aşağıdaki resimlerini attığımız hareketleri sırasına göre ya da karışık olarak yapabilirsiniz. Bu hareketlerin nasıl yapılacağına dair açıklamaları yine resimlerin hemen altına ekliyorum. Sıkıntı olur ise yazın Lütfen bunu yapıp sonuç alanlar da bizlere yorumları ile ulaşsınlar.

göğüs dikleştirme hareketi  kobra egzersizi.jpg

Göğüs dikleştirme gezersizleri Kobra Egzersizi Kadınlar Kulübü
Bu egzersizin amacı sizlerin bel yanı üst kısımlarınızı çalıştırmaktır. Başlarken aslında resme de baktığınızda zor gibi görünse de ayak parmaklarınızı dik konuma getireceksiniz ve karnınızın üstüne yatacaksınız daha sonra yine resimdeki gibi iki eli ensede birleştirerek yukarı doğru kalkmaya çalışacaksınız. Ama lütfen bu hareketi yaparken bacakların dik ve birleşik olmasına özen gösterelim :)

göğüs dikleştirme hareketi  tenis topu egzersizi.jpg

Göğüs Dikleştirme hareketleri Tenis Topu Sıkma Egzersizi Kadınlar Kulübü Melekler
Bu egzersizde yine resimdeki gibi avuçlarınızın arasına aldığınız tenis topunu sıkarak bırakacaksınız sıkarak bırakacaksınız Sıktığınızda nefesiinizi verin ve açtığınızda ellerinizi nefes alın. Vücut tamamen dik bir konumda olacak ve elleriniz resimdeki gibi göğüs hizanızın birazcık üstün de ya da aynı hizada olacaktır.

göğüs dikleştirme hareketi albatros egzersizi.jpg

Göğüs dikleştirme hareketleri Albatros egzersizi kadınlar kulübün'de

Bu egzersiz de diğer egzersiler gibi tamamen göğüs kaslarınızın çalışmasına odaklanmıştır. Bacaklarınızı kalçanızın genişliği ile eşit şekilde açtıktan hemen sonra avuçlarınızı yukarı bakacak şekilde açın kollarınızı ise elinizden geldi kadar geriye doğru gerin sonra aynı pozisyona tekrar dönün gerin dönün gerin ve dönün yapabilleceğiniz kadar yapabilirsiniz.
göğüs dikleştirme hareketi beşik egzersizi.jpg

Göğüs dikleştirme egzersizi Beşik Egzersizi
Bu hareketinde amacı göğüs kaslarının sıkıştırılmasını sağlamak buradaki tüm hareketlerin aslında amacı o bunda da ellerinizi resimdeki gibi birleştirip göğüs hizasında tutuyorsunuz ve dirseklerinize avuç içleriniz ile bastırıp bırakarak bastırıp bırakarak bir gerginlik sağlıyorsunuz.

göğüs dikleştirme hareketi çene altı egzersizi.jpg

Göğüs Dikleştiren Çene altı egzersizi nasıl yapılıyor ?
Bu harekette de sırt kaslarınıza odaklanıyoruz. Elleri resimdeki gibi birleştireceksiniz ve kuvvetle aşağı doğru içip bırakacaksınız itip bırakacaksınız. Bu hareketi de yine set bazında düzenli olarak diğer hareketler gibi yapabilirsiniz.

göğüs dikleştirme hareketi fil hareketi.jpg

Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme Fil Egzersizi

Bu hareket hem sırtınızı hem bonunuzu güçlendirirken göğüs kaslarınızı olabildiğine rahatlatarak dikleşme sağlayacaktır. Resimdeki gibi yerleşiyorsunuz sırtınız zemine parelel olacak kollarınızı aşağı doğru itip hemen ardından geriye doğru yürürken kollarınızı sağa sola sallayacaksınız anlamadım diyenler için en alta bu hareketler ile ilgili video da atacağım.

göğüs dikleştirme hareketi kitap egzersizi.jpg

Ağrısız Ameliyatsız Göğüs dikleştiren Kitap egzersizi
Kitap yerine iki elinizde de aynı ağırlıkta olan tutuluşu kolay materyaller şeyler kullanabilirsiniz. Bunda da biz resimde kitap olduğu için kitap örneğini verelim sizlere. Avuçlar yukarı doğru bakıyor her iki elinizi eşit şekilde yandan öne göbek hizasına doğru birleştireceksiniz. Dileyenler düşük ağırlıkla da bunu yapabilirler.

göğüs dikleştirme hareketi makas egzersizi.jpg

GÖĞÜS sıkılaştıran dikleştiren makas egzersizi

Bunu hemen herkes okul çalarında yapmıştır ısınma mhareketi olarak kullanıyoruz önemli olan nokta göğüs hizasının az üstünde yana eşit şekilde ellerinizi böyle tutaraz x pozisyonu şeklinde bi sağ el üste bi sol el üstte şeklinde hızlı hızlı açıp kapatıyoruz.

göğüs dikleştirme hareketi yastık egzersizi.jpg

Yastık Egzersizi ile daha dik göğüslere kavuşun
Burada sıkıştıracağımız ne bilim yastık olur çok yumuşak bir top olur bunu kullanacaksınız amaç avuçların içindeki bu materyali sıkıp bırakmak sıkıp bırakmak yani birbirine doğru ellerinizin arasındakini iteceksiniz sıkıştıracaksınız ve bekleyeceksiniz.

göğüs dikleştirme hareketi yıldızları yakalama.jpg

Göğüs sıkılaştıran yıldız yakalama hareketi

Bu hareketi hepiniz biliyorsunuz yine dik konumda duruyorsunuz ayaklar omuzlar kadar açık başınızı geriye doğru hafifçe bümüyorsunuz ve kolları sağ sol olmak üzere sırasıyla elinizi yumruk haline getirerek yukarıdan dilediğiniz kadar yıldız yakalıyorsunuz.

Kaynak: Bright Side

Son düzenleme:
Geri