Göğüs ucu hassasiyeti neden olur hamilelikte olur mu bu?

P

Pirlantam

Forum Okuru
Göğüs ucu hassasiyeti neden olur hamilelikte olur mu bu?

Göğüs ucu hassasiyeti neden olur melek kadınlar kulübü göğüs ucu hassasiyeti hamilelik belirtisi mi forum'da.​

Kızlar göğüs uçlarında hassasiyet hissediyorum adetime 10 gün var acaba bu hamilelik belirtisi olabilir mi? Hamilelik belirtisi olarak göğüs uçlarında hassasiyet yaşanır mı tecrübeli annelere sormak istiyorum. Acaba hamile olabilir miyim ya çok heyecanlı hissediyorum yani şimdiden test yapsam anlaşılır mı hamile olduğum?

Merhabalar
Göğüs ucu hassasiyeti neden olur? Öncelikle buna cevap bulalım. Öncelikle alerjik olabilir, sürtünmeden dolayı bir tahriş olabilir. Yine memelerde hassasiyet ya da meme uçlarında hassasiyet adet öncesi belirti olabileceği gibi hamileliğin belirtisi de olabilir ama sizin adetinize daha 10 gün varken bu gebelik belirtisidir diyemeyiz. Sizin yumurtlama zamanınız daha yeni geçmiş olacak daha eğer ilişki sonrası döllenme oluştu ise embriyo henüz rahme yerleşmedi bile. Siz adet gününüzü beklemeniz gerekir hamilelik var mı yok mu anlamak için. Göğüs ucu hassasiyeti ise sürtünmeye bağlı ya da alerjik duruma bağlı da olmuş olabilir.

Sizin için ve merak eden arkadaşlarımız için aşağıdaki linki paylaşmak istiyorum. "Hamilelik belirtileri ilk hafta nasıl anlaşılır" ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Geri