Göğüslerimi bir beden büyütmek istiyorum

• Konbuyu başlatan birbedencik
  • Başlangıç tarihi
B

birbedencik

Forum Okuru
Göğüslerimi bir beden büyütmek istiyorum

Göğüs büyütme yöntemleri melek kadınlar kulubü göğüs büyütme yöntemleri evde forum'da.​

Kızlar ya göğüslerim çok küçük bıçak altına yatmadan nasıl büyütebilirim en azından bir beden bile büyüse yeter bence. Evde göğüs büyütme yöntemleri nelerdir? Deneyenler ve memnun kalanlar varsa bana da önereceğiniz yöntemler var mı? Ben öyle estetik ameliyatlar filan kaldıramam ama denenebilecek etkili yöntemler varsa ben varım kızlar.

Merhaba
Göğüs büyütmenin en etkili ve kalıcı çözümü aslında sizin istemediğiniz yöntemle olabiliyor. Ama göğüs büyütmede etkili yöntemlerden biri de egzersizler özellikle göğüs egzersizleri ile göğüsleri bir miktar büyütüp dikleştirebiliyorsunuz. Ama bu egzersizleri uzun süreli ve düzenli yapmak gerekiyor. Ayrıca evde göğüs büyütme yöntemlerinden biri de badem yağı ile göğüslere masaj yapmak. Yine buğday tohumu yağı, avokado yağı, badem ve susam yağı göğsü büyütücü etkileri olan yağlardan olduğu söyleniyor. Süt ürünleri ve soya tüketimi de dolaylı yolsan göğüs büyütmede etkisi olduğu söyleniyor ama işte bir şey yiyip içerek ne kadar o göğüsler büyür bilemedim.

Dilerseniz ilginizi çekerse göğüs büyütme ameliyatı hakkında da detaylı yazımızdan bilgi edinebilirsiniz. ''Göğüs büyütme ameliyatı'' yazımız aşağıdaki linktedir.

Geri