Göğüsten gelen süt ile cinsiyet tahmini yapılır mı?

• Konbuyu başlatan Berrakca
  • Başlangıç tarihi
B

Berrakca

Forum Okuru
Göğüsten gelen süt ile cinsiyet tahmini yapılır mı?

Süt ile cinsiyet testi melek kadınlar kulübü süt ile cinsiyet tahmini forum'da.​

Arkadaşlar sabah bir yazı okudum çok ilginçti ve gitti sizinle de paylaşmak istedim ben şu an 11 haftalık hamileyim gebelikte hamileyken göğüsten gelen sütle cinsiyet tahmini yapıldığını öğrendim ne kadar doğru bilemiyorum. Ama benim göğsümden şu an süt gelmiyor zaten çok oynamamak da gerektiğini biliyordum sizce doğru mudur? Bu şey yani göğüsten gelen süt cinsiyete göre mi üretiliyor? Süt ile cinsiyet tahmini doğru mu?

Merhabalar
Benim bildiğim sütle cinsiyet tahmini var ama bana iğrenç geldiği için saçma da geldiği için size tavsiye etmiyorum çünkü onda bildiğimiz sütün içerisine idrar karıştırılarak yapılan bir test şahsen bana iğrenç geldi. Sizin dediğiniz yöntemde yapılıyor göğüsten gelen süt ile cinsiyet tahmini durumu. Yani kimi gebeliklerde süt hormonu en başından salgılanırken kimin de doğumla birlikte salgılanmaya başlar siz 11 haftalık hamilesiniz sizde daha başlamamış dolayısıyla bu testi ister istemez de uygulayamazsınız. Belki de göğsünüze süt gelene kadar doktorunuz cinsiyeti kesin olarak size söylemiş olur bu merakınız da giderilmiş olur kız olsun erkek olsun umarım sağlıklı bir doğum gerçekleştirirsiniz. Ayrıca hamilelikte göğüslerle çok oynanmaması gerektiği taraftarıyım ben. En iyisi birkaç hafta daha bekleyin kesin sonucu doktorunuz size söyleyecektir zaten.

Cinsiyet tahminlerinden biri de nub teorisine göre yapılanlar siz de bebeğinizin ultrasyon görüntüsünü göndererek siz de bebeğinizin cinsiyetini öğrenebilirsiniz. "Nub teorisi ile cinsiyet tahmini bebeğim erkek mi kız mı" konumuzu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz yorumda bulunabilirsiniz.

Geri