Gögüsümden Süt geliyor hcg negatif hamilemiyim

Hatice..

Yeni Üye
Üye
Gögüsümden Süt geliyor hcg negatif hamilemiyim
Kızlar meraba benim kafam çok karışık biraz uzun yazacağım ama yardımcı olursanız sevinirim
Bnde pko var. Şubatın 1 inde yumurta çatladı felan. Sonra benim göğsümden beyaz sıvı gelmeye başladı doktora gittim kan tahlili yapmadan direk ultrasyonla baktı 5 haftalık bi kese gördü kan tahlili yapalım dedi yaptı çıkmadı. Sonra bnde prolaktine baktırdım normal çıktı. Doktor adet olacaksın dedi ama olmadım da. Bnm kuzenimin de kanda ilk ay çıkmıyor 2. Ay 8 haftalık gebe çıkıyor. Sizce böyle bişey olabilirmi göğüsten süt gelmesi beni çok şüphelendiriyor

Hekimin bile teşhis koyamadığına bizim yorum yapmamız doğru değil. 5 haftalık kese görülmüş hcg de gebelik çıkmamış gögüsten süt geliyor. Yıllardır bu sitede görev yapıyorum ılk defa böyle ilginç bir durumla karşılaşıyorum. Gögüsten süt gelmesi prolaktin yüksekliğine işaret ediyor. Bu durumda gebe kalmazsınız. Hcg de gebelik çıkmamasıda olağan. Hekim kisti keseye benzetmiş olabilir. Siz baska bir hekimede görünüp bilgi edinin

Bu konuda sitemizde benzer sorularda sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Tetkitlerin normal değerleri laboratuvara,kullanılan cihaz,reaktifler ve tahlil yöntemlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle sorunuza yanıt veremiyoruz. Sorunuza dair detaylı bilgiyi hekiminiz den alabilirsiniz.

Geri