1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.090
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Kırdar - Ah Ayartan Yar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Elle tutulmaz, gözle görülmez Batıyor her an Şeffaf hançer sanki
    Göstersem yok sanki

Yar ah ayartan yar
    Ah unutkan yar
    Yar başkan başa
    Göğsümü yar, öfken var

Ah ayartan yar
    Ah unutkan yar
    Yar baştan başa
    Göğsümü yar için rahatlar

Kurşuni ay rengi toz duvağın
    Hırsızca kaçan ırmaktın
    Daha ne kadar daha da mı var
    Bu ne öfke, bu ne öfke
    Bu ne öfke, bu ne cevher

Yar ah ayartan yar
    Ah unutkan yar
    Yar başkan başa
    Göğsümü yar, öfken var

Ah ayartan yar
    Ah unutkan yar
    Yar baştan başa
    Göğsümü yar içinde rahatlar

Gökhan Kırdar - Ah Ayartan Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gökhan kırdar

gökhan kırdar

1970?te Aydin?da dogdu. Orta ?grenim sonrasi Izmir?de, 1988?de Yildiz ?niversitesi Mimarlik B?l?m??n? kazandiktan sonra Istanbul?da yasamaya basladi. 1994?te ilk alb?m? ?Serseri Mayin? -basta ?Yerine Sevemem? adli sarki olmak ?zere b?y?k ilgi topladi. Sanat?i 1995' te "Tutunamadim" alb?m?n? yayimladi. 1993?deki ilk film m?zigi ?alismasi olan ?Gece, Melek ve Bizim ?ocuklar?,...
  2. Gökhan Kırdar - Üstüme Basıp Geçme Yar

Gökhan Kırdar - Üstüme Basıp Geçme Yar

Bıraksanda elimi Sevgin bana yeter Susarım öpüşüne Avunur da söylemem Belki yalandır oyundur Derim ya, yine de korku basar Yazık ki agır agır Çökmüş yüregine Nefret degil mi bu Yalan sevişmeler Sen degilsin sanki yarısı Yatagımın Üşürüm sarılsam bile İsyanım yanışıma ölüm bile Susuyor Ardına dönüp giden senmisin A kadın Gururum yere düser Yeter ki bak yüzüme Üstüme basıp geçme Yar
  3. Gökhan Kırdar - Niye

Gökhan Kırdar - Niye

Ben bu son duyuşun anne artık Bırak yakamı yürünüyor bak emeklemeden de Düşmekte varmış niye söylemedin yasakları İlk sen koydun önüme istemiyorum Niye zorluyorsun merak etme canıma Kıymam bunu sen istedin niye ağlıyorsun
  4. Gökhan Kırdar - Kafes

Gökhan Kırdar - Kafes

Söz gerekmez bedenim uçuşur Sıcak emeline kuşa kafes sunulmaz Ama hep böyle bak düş bitince Yerini bırakır kabusa ne yazık sana İnanç verilmiş ama sen öyle san bebek Büyüyecek elbet benle sevişmek isteyecek Uçmak zorunda kalacağız sen burda kal
  5. Gökhan Kırdar - Bu Aşk

Gökhan Kırdar - Bu Aşk

içindeyim nasılsa içimdesin nasılsa içindeyim nasılsa. yine... içindeyim nasılsa içimdesin nasılsa içindeyim nasılsa yine... bu aşk... bu aşk... sonu yokmuş nasılsa ölüm de yok nasılsa içindeyim nasılsa yine... sonu yokmuş nasılsa ölüm de yok nasılsa içindeyim nasılsa yine... bu aşk... bu aşk...

Sayfayı Paylaş