gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Kırdar - Ah Ayartan Yar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Elle tutulmaz, gözle görülmez Batıyor her an
    Şeffaf hançer sanki
    Göstersem yok sanki

Yar ah ayartan yar
    Ah unutkan yar
    Yar başkan başa
    Göğsümü yar, öfken var

Ah ayartan yar

Ah unutkan yar Yar baştan başa
    Göğsümü yar için rahatlar

Kurşuni ay rengi toz duvağın
    Hırsızca kaçan ırmaktın
    Daha ne kadar daha da mı var
    Bu ne öfke, bu ne öfke
    Bu ne öfke, bu ne cevher

Yar ah ayartan yar
    Ah unutkan yar
    Yar başkan başa
    Göğsümü yar, öfken var

Ah ayartan yar
    Ah unutkan yar
    Yar baştan başa
    Göğsümü yar içinde rahatlar

Gökhan Kırdar - Ah Ayartan Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gökhan kırdar

gökhan kırdar

1970?te Aydin?da dogdu. Orta ?grenim sonrasi Izmir?de, 1988?de Yildiz ?niversitesi Mimarlik B?l?m??n? kazandiktan sonra Istanbul?da yasamaya basladi. 1994?te ilk alb?m? ?Serseri Mayin? -basta ?Yerine Sevemem? adli sarki olmak ?zere b?y?k ilgi topladi. Sanat?i 1995' te "Tutunamadim" alb?m?n? yayimladi. 1993?deki ilk film m?zigi ?alismasi olan ?Gece, Melek ve Bizim ?ocuklar?,...
  2. Gökhan Kırdar - Üstüme Basıp Geçme Yar

Gökhan Kırdar - Üstüme Basıp Geçme Yar

Bıraksanda elimi Sevgin bana yeter Susarım öpüşüne Avunur da söylemem Belki yalandır oyundur Derim ya, yine de korku basar Yazık ki agır agır Çökmüş yüregine Nefret degil mi bu Yalan sevişmeler Sen degilsin sanki yarısı Yatagımın Üşürüm sarılsam bile İsyanım yanışıma ölüm bile Susuyor Ardına dönüp giden senmisin A kadın Gururum yere düser Yeter ki bak yüzüme Üstüme basıp geçme Yar
  3. Gökhan Kırdar - Fotoğraflar

Gökhan Kırdar - Fotoğraflar

gökhan kırdar fotoğraflar avucumda siyah beyaz için için ağlar gibi fotoğraflar dökülüyor birer birer karışıyor sarı soluk yapraklara anılar yine geceler yine geceler alışılır değil konuşulur değil yaşanası değil ölüm gibi içimdeki bu deprem alışılır değil alışamam buna düğmlenir rahat vermez bu sessiz isyan ruhuma seni aradım boş sokaklarda seni aradım hatıralarda karanlık...
  4. Gökhan Kırdar - Fayton

Gökhan Kırdar - Fayton

yoksun diye geldi esti bahar yoksun diye yandi askina can gözümün önüne geldi meski zaman gecemi sarhos ederdi hos bir edan sensiz neyleyim dalda çiçek günler yillara olduda denk kapida nöbete durdu yasli seyis salina salina geldi aski haber çek faytonu yarime uzanalim çagiriyor güllerin hasreti ah, dize getirdin yüregimi hadi uzat ellerini, seviselim sabaha dek
  5. Gökhan Kırdar - Dokun Tenime

Gökhan Kırdar - Dokun Tenime

Seni sevince başladı Herşey seni isteyince Yaban gönlüme sığmayan Hasretim oldun Şehvet dolu dansım seninle Kana kana yudumlasam terini Ah Dokun tenime yakın ol Gel ateşime Sarıl sıkıca ısıtan Kor yüreğime Düşünme, utanma sakınma Dokun hadi Söz yetmiyor, dinmiyor arzu

Sayfayı Paylaş