gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Göksel - Baksana Talihe

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Göksel - Baksana Talihe
    Ağlar mı güler mi
    Sevmez yoksa sever mi
    Kalır mı bilmem ki
    Yoksa kaçar gider mi

Aşk dolu gözleri
    Sorsam huyu güzel mi
    Doğruyu söyler mi

Melek yoksa şeytan mı

Yalan mı rüyada aldatan mı Çocuk mu değil mi
    Çok bilmişin biri mi

Böylesi değilse
    Aklım hiç ermez diye
    Aldırmam kimseye
    Yanılsam bile bile

Çıkar yol hangisi
    Sevmek sevilmek mi
    Sarhoşluk mu içki mi
    Anlamadım gitti

Çıkar yol hangisi
    Sen mi sensizlik mi
    Yaşamak mı ölmek mi
    Anlamadım gitti

Göksel - Baksana Talihe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Talih -talih oyunları

Talih -talih oyunları

Rüyada talihin yaver gitmesi, dikkatli ve uyanik hareket etmeye isarettir. Bahtiniz ile ilgili bir rüya, karsilasacaginiz zorluklarin kendi hatalariniz yüzünden oldugunu gösterir. Bu bakimdan islerinizde daha düsünceli ve daha temkinli hareket et-meniz gerekmektedir. Zarar, sonu gelmeyen iş, kişinin bocalamasına neden olacak durumdur
  2. Sibel Can - Bence Talih

Sibel Can - Bence Talih

Bir dokun bin ah işit benden Aşık oldum cümlesinden Kalbim yaralı Faydasız yalvarsa gelse Şimdi artık kim severse Kalbim yaralı (gönlüm oralı) Aşkı şarkılara döktüm anlamadın Dağladım yüreğimi sustum anlamadı Bence talih bence şansın Bir de aşkın adresi yok Gidene boş ver gelene hoş geldin de Başka çaresi yok
  3. Emre Aydın - Kör Talih

Emre Aydın - Kör Talih

Dur tahmin edeyim! Çok mu yoruldun? Çok mu mutsuzsun? Gidiyor musun? Bırak artık bahsetme kaderden filan Biliyorum herşeyi kördüğüm bu filmi Sessizliği paylaştığımız zamanlarda Yada şimdi burada bu kör kuyuda Bırakmadı peşimi bıramıycakta Kör talih Ahhhh kör talih Kör talih Ahhhh kör talih Dert etme alışırım biraz zamanla Koşarım tek başıma yalın ayakla Yalnız bırakmaz yer yerinden oynasa...
  4. Efsun - Makus Talihim

Efsun - Makus Talihim

Uçan kuşa lafım yok da Önümde durmayın Takıldım kaldım buralarda Hep aynı suratlar Makus talihim Sırça yüreğim Aşkını arıyorsan Burdayım sevdiğim Nehir olsam çağlardım Hiç korkmadan Yıldız olsam bıkardım Hiç göz kırpmadan Makus talihim Sırça yüreğim Aşkını arıyorsan Burdayım sevdiğim Nerden bileyim nerden geldiğimi Tüm bildiğim devam ettiğim Bağlanmışım ben sevgiliye Doğaya, sevgiye, aşka...
  5. Talih Oyunları Oynuyor

Talih Oyunları Oynuyor

şansını talih oyunlarından arayan Nalan Aksoy teselli olarak az bi miktar da olsa para aldı....... 30 TRİLYONU KILPAYI KAÇIRDI SÜPER LOTO’DA 5 BİLEN NALAN AKSOY, ALDIĞI İKRAMİYEDEN ÇOK KAÇIRDIĞI 30 TRİLYONA ÜZÜLDÜ Nalan Aksoy geçtiğimiz hafta herkesin büyük hayali olan 30 trilyonu kıl payı kaçırdı... Duyduğuma göre Aksoy, 30 trilyon veren Süper Loto’dan 5 rakamı doğru tahmin etmiş fakat...

Sayfayı Paylaş