Göksel- Sen Orda Yoksun Şarkı Sözleri

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Göksel- Sen Orda Yoksun Şarkı Sözleri
< Konu Resmi..> Siyah Beyaz Bir Adamdı
Hayalimdeki Resim

Kadehimi Fırlattım Yüzüne Kızgınım Hiç Gelmeseyişe
Sen Orda Yoksun
Çağırdığımda Susuzluğumda Açlığımda
Sen Orda Yoksun
Koşsam Sarılsam
Tutunsam Yoksun

Ruhumun Kara Boşluğunda Sen Orda Yoksun
Ne Anlamsız Ne Tuhaftı
Kendime Söylediğim Yalanlar
Olmayacak Bir Rüyaya inandım
Hırçınlığım imkansızlığına

Göksel Uzaktan Şarkı Sözleri var mı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Dr. Abdülkadir Gökselde ameliyat olan var mı? Dr. Abdülkadir Gökselde ameliyat olan var mı?
Arkadaşlar merhaba benim burnumun ucu çok geniş abdulkadir gökselde ameliyat olmayı düşünüyorum. Abdulkadir beyde ameliyat olan varmı ? Ameliyatı nasıl güzel buurn ameliyatı yapıyormu ?
Estetik-Plastik-Cerrahi 3
Fethiye Çadır Festivali Konserleri Bedük Hayko Cepkin Göksel 2013 Fethiye Çadır Festivali Konserleri Bedük Hayko Cepkin Göksel 2013
çadır festivali 2013 fethiye kelebekler vadisi çadır festivali Sevgili melekler, 23-27 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan Kelebekler Vadisi turunda Bedük, Göksel ve Hayko Cepkin sahne alacak. Aşağıda Çadır Festivali ile ilgili tüm...
Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler 0
Göksel dizide mi oynayacak? Göksel dizide mi oynayacak?
Bir haber duyrum güya Göksel dizi oyuncusu olacakmış, doğru mu bu haber yoksa sallamışlarmı :S
Soru-Cevap 1
Lale devri dizisinde 17 kasımda çalan gökselin şarkısı Lale devri dizisinde 17 kasımda çalan gökselin şarkısı
Lale devri dizisini yakip etmeklteyim ve 17 kasımda dizide çalan Göksel parçasının sözlerini arıyorum. Sanırım şarkının adı Yalnız Kuş. Sözleri sizde bulunur mu?
Soru-Cevap 1
Göksel Uzaktan Şarkı Sözleri var mı Göksel Uzaktan Şarkı Sözleri var mı
Göksel Uzaktan Şarkı Sözleri için yazıyorum size bana o şarkının sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
Soru-Cevap 1