Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Gökveli Sultan Kimdir Kısaca bilgi verin

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Gökveli Sultan Kimdir bilen var mı Gökveli Sultan Kimdir bilen varsa lütfen bana Gökveli Sultan Kimdir Kısaca bilgi versin.

   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Gökveli Sultan Hakkında Bilgi

  Gökveli Sultan Biyografisi


  Yaşadığı devir hakkında bilgi bulunamayan Gökveli Sultanın kabri, Isparta Çelebiler Mahallesinde bulunan Abidinpaşa Câmii yanındadır. Bölge halkı tarafından sık sık ziyâret edilmektedir.
   
Gökveli Sultan Kimdir Kısaca bilgi verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ayşe Arman Kimdir Kısaca bilgi verin lütfen

  Ayşe Arman Kimdir Kısaca bilgi verin lütfen

  Ayşe Arman Kimdir Kısaca bilgi istiyor ve şimdiden Ayşe Armanın biyografisi için çok teşekkür ediyorum sizlere.
 2. Ramazan Bayramında Neler Yapılır Kısaca bilgi verin

  Ramazan Bayramında Neler Yapılır Kısaca bilgi verin

  Merhaba arkadaşlar 1,5 ay kaldı Ramazan Bayramına ve ben şimdiden tüm islam ülkelerinin Ramazan Bayramını kutluyor ve Suriye de ki savaşa ve tüm dünya savaşlarına son versin inş. Ayrıca sizden Ramazan Bayramında Neler Yapılır Kısaca bilgi istiyorum.
 3. Bekir Aksoy Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Bekir Aksoy Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Acaba aranızda Bekir Aksoy Kimdir bilen var mı_Ben Bekir Aksoy Kimdir merak ediyorum şayet aranızda Bekir Aksoy Kimdir bilen var ise bana kıcasa bilgi versin.
 4. Emek Külür Kimdir Kısaca bilgiler burada!

  Emek Külür Kimdir Kısaca bilgiler burada!

  Emek Külür kim Sadettin Saran'ın nişanlısı Emek Külür Uzun süre Hülya Avşar ile aşk yaşayan Sadettin Saran'ın nişanlısı Emek Külür kimdir bu yazımızda hep birlikte Emek Külür biyografisi bilgileri sayesinde öğreniyor ve Emek Külür resimleri de sunuyoruz Melek'ler. Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran ile diş hekimi Emek Külür, evlilik kararı aldı. Çift Eylül ayında,...
 5. Kösem Sultan kimdir?

  Kösem Sultan kimdir?

  Kösem Valide Sultan Osmanlı devlet yönetiminde etkin bir rol oynamış Haseki Sultan ve Valide Sultandır. Osmanlı padişahı I. Ahmed’in eşi, padişah IV. Murad ve I. İbrahim’in annesidir. Ayşe ve Fatma Sultan adlı iki tane de kızı olmuştur. Osmanlı tarihinin en güçlü kadın sultanlarından birisi olarak kabul edilir. Kösem Sultan’ın hayatı romanlara, tiyatro oyunlarına, opera eserlerine konu...

Sayfayı Paylaş