Golden Rose Magic Color Oje Serisi İnci Parlaklığı

T

TİTAN

Forum Okuru
Golden Rose Magic Color Oje Serisi İnci Parlaklığı
golden rose magic color oje golden rose oje golden rose ojeleri 2011 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. El bakımı özellikle kadınların çok dikkat ettiği bir konudur melekler :) Düşünsenize arkadaşınızla ya da ilk kez tanıştığınız bir bayanla tokalaşıyorsunuz, elleri kupkuru , sert ve bakımsız, bu kimsenin hoşuna gitmez değil mi ? Elbette ki oje sürmesi gerekmiyor ama el bakımı ihmal edilmemeli. Özellikle bir bayanın elleri her zaman yumuşak ve bakımlı olmalı. Bakımlı elde oje bile bir başka durur diyoruz ve bugün kü tanıtımımıza geçiyoruz. Yılların kozmetik firması Golden Rose ojeleriyle tüketicinin beğenisini almaya devam ediyor melekler. Uzun süre kalıcılık isteyen ve renklerde farklılık arayanlara alternatifler sunan Golden Rose, birbirinden farklı tonlardaki yeni oje serisi Magic Color 'u kadınların beğenisine sunuyor. Özel formülü ile çok rahat sürülebilen ve çabuk kuruyan Golden Rose Magic Color ojeler, yoğun kremsi ve değişen renk özelliğiyle, tırnaklarınızda pırıltılı bir görünüm sağlıyor.
Tırnaklarınıza farklı yönlerden bakıldığında renk değiştiren ve inci parlaklığıyla Magic Color ojeler, sezonun oje trendini tırnaklarınıza yansıtacak. Günlük yaşamda olduğu kadar, katılacağınız şık davetlerde de kıyafetlerinizle uyum sağlayacak Magic Color ojeler, makyaj çantanızın vazgeçilmezleri arasında yerini alacak.Uzun süre çıkmayan dayanıklı yapısı, tırnaklara bakım yapan özel geliştirilmiş formülasyonu ile tırnaklarınızda sihirli bir etki yaratan Magic Color, parlak ve canlı görünüşü sayesinde, en son trendi yakalamak isteyen kadınların ve farklı renk alternatifleri arayan genç kızların tercihi olacak.

2011 yılının en çok tercih edilen yeşil (jade) rengi, siyah inci, beyaz inci gibi sezon modası 13 renkten oluşan Golden Rose Magic Color Oje Serisi, iddialı tırnaklarla güzelliğinizi tamamlıyor.

Golden Rose Kiosk ve Shop'larından satın alabileceğiniz Golden Rose Magic Color Oje Serisi'nin fiyatı ise 3.75 TL haberler.com
 
Üst