Gömlek yakası kirleri

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Gömlek yakası kirleri
gömlek nasıl beyazlatılır yaka kirleri gömlek beyazlatma yakası kirleri yaka nasıl çıkar
Gömlek yakalarındaki kirleri gidermek için, gömleği makineye atmadan önce yaka kısmına sabun sürüp 15 dakika bekletin..

diyor nereye baksam. bi deneyeceğim. başka bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen. özellikle beyaz gömleklerde büyük sıkıntı yaşıyorum. Birde camlardaki su izleri kuruyup yerleşmiş bazı yerler var. bunları tamamıyle nasıl yok edebilirim. Fikirlerinizi bekliyorum.:hmm:

Ce: Gömlek yakası kirleri

canım bu sorun hep yaşanıyor önce deterjen seçimi çok önemli ve beyazlar için güçlü formülü olan deterjanlar ve beyazlatıcılar var eğer çamaşırsuyu yıpratıyor dersen bu tip deterjanı yakayı ıslatıp üstüne deterjan veya beyazlatıcı ürünü döküp eski kullanılmayan diş fırçasıyla fırçalayabilirsin daha sonra makinaya atıp yıka sonuç daha iyi olacaktır
camdaki lekeleri sünger yardımıyla çizmeden sıvı olan cifle halledebilirsin sanırım

Cevap: Gömlek yakası kirleri

canım cam için özel bazı markaların sıvı spreyleri var ben aldım kullanyorum memnunum canım bak marketlere istersen

Geri