gömlekler

MEÇHUL

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
gömlekler
gomlek1.jpgFırfırlarla hareketlenmiş geceleri de rahatlıkla giyilebilecek şıklıkta ki gömlekler yanısıra; sade ve sportif kesimli klasik gömlekler de sezonun trend modellerinden sadece birkaçı.

Özellikle hakim veya polo yaka, küçük desenli yada düz görünümlü, renkli seçeneklerden farklı; düz beyazlarda en çok tercih edilenler arasında. Bir kaç sezondur modacılar maskülen tarzın aksine, kadınsılığı vurgulayan olgular üzerinde yoğunlaştı.gomlek4.jpgGömleklerde bu akımdan etkilenerek; gümüşler, doreler, parlak çizgiler ve renk renk puantiyelerle kadınlara şıklık vaat eder oldu. Vitrinlerde gördüğümüz gömlekler olabildiğince şık ve kadınsı...

Bu sezon gömlekte trend ışıl ışıl satenler... Satenin yumuşak ve parlak dokusu farklı modellerle buluştuğunda büyüleyici bir görünüm ortaya koyuyor. Vücudu saran, fırfırlı, fiyonklu, rengarenk modeller, gündüz ve gece rahatça kullanılabilmekte.gomlek2.jpgAyrıca, saten gömlekler, çalışan kadınlar için bazen kurtuluş olabiliyor. Gündüz iş yoğunluğundan ya da zamansızlıktan akşam için hazırlanmaya vakit bulamayan iş kadınlarına büyük kolaylık sağlıyor.
 
Üst