Gömme küvet modellerindeki estetiğe banyolarda yer açın!

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Gömme küvet modellerindeki estetiğe banyolarda yer açın!
Banyonuza girdiğiniz zaman ben de yorgunluk kalmadı diyebileceğiniz keyfi hissetmek istemez misiniz? Küvette yıkanma keyfiyle bunu yakalayabileceğinizi biliyor musunuz? Duş aldıktan sonra dinlendiğinizi hissedebileceğiniz bir banyo keyfini hissetmeye ne dersiniz? Suyu tepenizden dökerek modern duş başlığı modellerinden yararlanma yerine küvette su içinde bir keyif yaşamayı tercih edebilirsiniz. Modern görünümlü gömme küvetlerden tutunda teknoloji harikası olan jakuzi tasarımlarına kadar her çeşit rahatlıktan faydalanabilirsiniz. Banyo dekorunuzda modern, klasik ya da lüks görünüme uygun düşecek küvet modelini seçebileseniz diye farklı küvetleri resim galerim ile sizlere sunmaktayım.
1.jpg

Farklı mağaza ziyaretlerinde bulunarak küvetin en şık halini banyonuzda görebilme şıklığını hissedebileceksiniz. Ahşap ya da betonarme denilen fayans görünümlü pek çok küvet çeşidini inceleyerek banyonuzda tercih ettiğiniz malzeme tarzına göre seçim gerçekleştirebilirsiniz.
2.jpg

5.jpg

Şekil itibari ile de farklı şekillere bürünene küvet modelleri kare, dikdörtgen ve yuvarlak şekillerde karşınıza çıkabilmektedir. Gönül rahatlığı içinde faydalanabileceğiniz küvetlerde banyo keyfinizi daha da özel kılacak olan seçim için özel kokuları banyo suyunuza ekleme tercihinde de bulunabilirsiniz. Her şekilde sizlerin beklentilerinizi karşılayacak olan küvet modellerinde estetiklik beklediğiniz standartta sizleri bulabilecek.

Son derece hoş dekorları gerçekleştirirken banyonuzda konforu elden bırakmamak sizlerin tercihlerinizle mümkün olabilmektedir. Yeni ev yaptıranlar eviniz için her şeyi masraf önemli değil dercesine seçiyorsanız gömme küvet seçeneğini mutlaka değerlendirin derim. Geniş ya da dar alan sorunu hissetmeden yerleştirilebilecek olan küvetleri görebilmek için en yakın mağaza ya da web site ziyaretlerinde bulunabilirsiniz.
3.jpg

4.jpg

Dilerseniz bilinen mağazalar arasında yer alan Vitra ya da Koçtaş mağaza ziyaretlerinde bulunarak o mağazalarda yer alan farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Fiyat bakımından ekonominize hitap eden modeli alabilmek sizin için çok zor olmayacaktır. Beğeninize sunulan en güzel küvet modellerini incelerken banyonuzda konfor ve kombini adına tercih edebileceğiniz diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz. Göz atarken aynı zamanda banyonuzun alanı ve genel malzeme tipine göre tercih olabilecek uygun seçenekler konusunda fikir edinebilirsiniz. Banyo dekorunuz önemli ise o alan adına yapacağınız masrafı bir nebze olsun göz ardı edebilirsiniz. Sizce de öyle değil mi? Keyifli seçimler diliyorum.
 
Üst