Gonal f75 i kulanan varmı

ya canım ben aşıyı bi cuma gunu oldum doktorum bana receteyi yazdı bu igneyi bugun vurulman lazım dedi gittim aldım ve vuruldum pazartesi gunu gel dedi bana gitim pazartesi gunu yumurta olcumu yaptı bana ve dedi yumurtan bu hafta catlayacak senın bu hafta 2 gunde 1 ilişkiye girmen lazım dedi eger adetin gelmezse yanıma gel dedi sana doktor ne dedi peki

sadece cuma günü mü kullandırdı sana? ben adetimin 4. gününde gidiyordum doktoruma o günden başlayarak 12. güne kadar bana iğne kullandırıyordu 13. günde pregnly 5000 adında yumurta çatlatma iğnesi verip o günden başlayarak 2 günde bir ilişki diyordu.

ben geçen hafta erkek arkadaşımla hafif bir yakınlaşma yaşadım.önce elimle onu boşalttım we daha sonra ona penisini önüme sürtmesini söyledim,o da istediğimi yaptı.ben daha bakireyim.erkek arkadaşım penisimi vajinama sürterken penisinden zevk suyu geliyordu. . . biraz sürttükten sonra sürtmeyi bıraktı.acaba o zewk suyunun içinde sperm kalıpta vajinama sızmış ve ben <LINKZ id=linkz0><NOBR>hamile kalmış</NOBR></LINKZ> olabilir miyim? böyle bir risk war mı?lütfen yardımcı olun.geceleri korkudan uyuyamıyorum:(<!-- google_ad_section_end -->

hiç sanmıyorum cnm böle bişiy olacağını bana imkansız gibi geliyo. heleki bakireysen oradan bişiy geçipte rahme yerleşemez bence . ama benden sana tavsiye sen genede dikkat et olmaz olmaz deriz imkansız şey oluverir.

hiç sanmıyorum cnm böle bişiy olacağını bana imkansız gibi geliyo. heleki bakireysen oradan bişiy geçipte rahme yerleşemez bence . ama benden sana tavsiye sen genede dikkat et olmaz olmaz deriz imkansız şey oluverir.
çok teşekkür ederim ablacım.içimi ferahlattın.adetime bir hafta var.eğer hamile kalmayıp adet olursam bidaha evenmeden önce kesinlikle böle bişi yapmıcam.ben dersimi aldım.

Geri