Google Adsense kazançları sıfır gösteriyor

Google Adsense kazançları sıfır gösteriyor
Google Adsense kazançları sıfır gösteriyor Google bugün yani 11 Ekim 2016 günü tüm kazançları bugün için sıfır olarak gösteriyor. Yani trafik elde edilen bir siteniz var ise muhtemelen bugünkü kazançları sıfır olarak görüyorsunuz. R10 gibi sitelerde bazı çalkantılar var şu anda Türkiye'deki tüm kazançlar böyle gösteriyor. Tabi Google tarafından yapılan bir açıklama söz konusu değil. Digital Point gib isitelere baktığımızda bir kaç kişide aynı sıkıntının olduğunu okuyoruz.

Google tarafından yapılan açıklamaları biz takip ediyoruz. Konumuza, yeni bir güncelleme ve ya açıklama yapıldığında ekleyeceğiz :) Kazanç sıfır ama adsense reklamları görünüyor.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Kendi sitemizin haricinde Adwords yayını yaptığımız üç beş sitemizi analitik hesabı üzerinden bağlamıştık. İncelememiz sonucunda adsense kazançlarını analitik üzerinden görebildiğimizi gördük. Dolayısı ile Türkiye insanını sıkıntıya sokan ve bittik dedirten sıkıntının bakımdan başka birşey olmadığı anlaşılıyor.

Korkulacak birşey yok beklemekten başka yapılacak birşey yok görünüyor.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Çok kuvvetle ihtimal bir güncelleme söz konusu yoksa tüm dünyadaki adsense reklam geliri edenlerin panellerinde aynı durum olmaz. Google paraları alıp kaçmayacak ise heralde güncellemedir :D:D
 
Üst