Google Adsense reklamları görünmüyor bir görünüyor bir kayboluyor ise

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Google Adsense reklamları görünmüyor bir görünüyor bir kayboluyor ise

Google adsense reklamları görünmüyor. Reklamlar az çıkıyor. Bazen görünüyor bazen çıkmıyor nasıl düzeltebilirim ?

Selam değerli arkadaşlarım. Konuyu arayarak gelir misiniz bilmiyorum ama, hem kendime, hem de tarihe bir not olsun diye bu konuyu açmaya karar verdim. Halen bendeki sıkıntı düzeldi mi düzelme di mi bilemiyorum onuda bugün yarın yazacağım konuya.

ADSENSE REKLAMLARI GÖRÜNÜYOR GÖRÜNMÜYOR​

Bir sitemizde bu meleklermekani.com sitemiz ile hemen hemen aynı içerikte özgün hazırladığımız bir sitemiz mevcut her iki sitenin hiti de birbirine yakın olduğu, hatta diğer sitenin reklam gösterimi bu sitemizden yüzde yirmi daha fazla olduğu halde tıklama sayısı inanılmaz derecede az. Reklamlar görünüyor görünmüyor. İncelediğimde öbür sitenin hitinin bu sitenin yüzde elliye yakın geçtiği zamanlalr oluyor ama bi site xx alırken diğer reklamı bi gelen gelmeyen site x şeklinde para kazanıyor. Neler yaptığımı söyleyim.

ADS.TXT VAR AMA REKLAM YOK BAZEN GELİYOR BAZEN GELMİYOR​

Sitenin panelinde bir uyarı yok yani adsense panelinde bu sitenizde ads.txt eksik demiyor hatta sıkıntı bile göstermiyor. Kodları yeniledim yeni ads kodları alarak yerleştirdim aradım taradım yardım forumlarına baktım yazdım ama sonuç değişmedi.

ADS.TXT Hatalı mı kontrol edin

Şimdi siteismi.com/ads.txt yazdığınızda bir içerik görüyorsunuz ve bakıyorsunuz doğru ama BURADAKİ site ile bu görünen şeyin gerçekten öyle olup olmadığını kontrol ettiniz mi ? Perfect diyor ise ads ile ilgili sıkıntınız sıfırdır. Ama hata veriyor ise o vakit txt dosyasını başka bir bilgisayardan yapmanızın vakti gelmiş demektir. Bendeki hatada perfect demeden bir çok garip semboller gösteriyordu sistem. Laptop bilgisayarda düzenleyerek attım ve işlem düzeldi.

HATALI ADS.TXT GÖRÜNTÜSÜ
ads.txt hatası resmi.jpeg

Son düzenleme:
Yukarıda yazdıklarım, benim başıma gelenler arkadaşlarım. Eklediğim resim de benim sitede yer alan ads.txt ve resimden görüldüğü üzere hatalar var benim başka bir sitede yani bu meleklermekani.com adresinde de aynı durum başıma geldi acaba deyip yaptım. Tüm gelişmeleri size yazacağım bilginiz olsun. Bu ads.txt gerçekten de başımıza beladan başka bir şey değil :)

Not: Bilgisayarlarınızda txt ve dosya editleme programları kullanıyor iseniz bunlar başınıza gelebiliyor bilginiz olsun.

Yukarıda yazdıklarım, benim başıma gelenler arkadaşlarım. Eklediğim resim de benim sitede yer alan ads.txt ve resimden görüldüğü üzere hatalar var benim başka bir sitede yani bu meleklermekani.com adresinde de aynı durum başıma geldi acaba deyip yaptım. Tüm gelişmeleri size yazacağım bilginiz olsun. Bu ads.txt gerçekten de başımıza beladan başka bir şey değil :)

Not: Bilgisayarlarınızda txt ve dosya editleme programları kullanıyor iseniz bunlar başınıza gelebiliyor bilginiz olsun.
Vallah hiç anlamam ya ne olduğunu @SadmiN cim :rolleyes::kiss:

Malesef arkadaşlarım daha çalışmalarım devam ediyor. Daha sonuç elde edemedim bilginiz olsun.

Geri