Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Google Chrome Şifre Yeniliği

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Google Chrome Şifre Yeniliği

  Merhaba Melek'ler, size güzel bir haberimiz var artık internette dolaşırken üyelik şifresine ihtiyacınız yok. Çünkü Google Chrome şifre ile uğraşmaya son veriyor...

  < Konu Resmi..>  İnternet sitelerinde dolaşırken üyeliklerin gerektiği bir dönemdeyiz. Çoğu internet sitesi kullanıcılara üyelik halinde avantajlar sağlayarak teşvik ediyor.

  Fakat üyelik isteyen internet siteleri, alacağınız hesaplarda kullanacağınız şifreler için birçok önlem amaçlı talepte bulunuyor. Büyük harf, küçük harf, rakam ve özel karakterden oluşan şifreler oluşturup, onları hatırlamak oldukça can sıkıcı olabiliyor.

  Google bu işe bir son vermek adına, Chrome internet tarayıcısının yeni sürümlerinde şifrelerinizi yönetecek bir sistemi entegre olarak kullanıcılara sunmayı hedefliyor.

  Eğer bir internet sitesine üye olmaya çalışıyorsanız Chrome bunu algılayarak küçük bir kutucuk içerisinde şifrenizi ona emanet etmek isteyip istemediğinizi soracak.

  Güvenliği oldukça arttıracağı aşikar olan bu sistemin henüz hangi Chrome sürümünde karşımıza çıkacağı ise bilinmiyor.


   
Google Chrome Şifre Yeniliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Google Chrome İndir(Türkçe)

  Google Chrome İndir(Türkçe)

  chrome indir google chrome, indir, chrome, chrome indir, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ben tarayıcı olarak chrome kullanıyorum.Hızı ve özelliklerinden çok memnunum.Ne kadar çok sekme de açsam bana mısın demez.Siz de resme tıklayarak indirebilirsiniz..
 2. Google Chrome Çeviri Eklentisi

  Google Chrome Çeviri Eklentisi

  Google Chrome Çeviri Eklentisi yüklemek istiyorum ne yapmam lazım bana da bu konuda yardımcı olun bari
 3. Google Chrome Kilitlendi Hatası

  Google Chrome Kilitlendi Hatası

  Google Chrome Kilitlendi Hatası alıyorum bu sorunu çözmek için ne önerirsiniz yani Google Chrome Kilitlendi Hatası çözümü ne olur yardım edin!
 4. Google Chrome Eklentileri İndir

  Google Chrome Eklentileri İndir

  Google Chrome Eklentileri İndir Arkadaşlar ben Google Chrome nin bütün eklentilerini indirmek istiyorum bunu nerden ve nasıl yapabilirim yardım edin.
 5. Google Chrome yenileniyor!

  Google Chrome yenileniyor!

  yeni Google Chrome Google Chrome yenilendi Merhaba Sevgili Melek'ler, hızlı ve bir çok özelliğiyle Google Chrome bir çok kişi tarafından tercih edilenlerin başında geliyor. Lakin size bir haberimiz var, Google Chrome yepyeni ve bambaşka olarak geliyor :) Bambaşka bir Chrome geliyor! Google, Chrome'un Metro stiline uygun yeni bir sürümü üzerinde çalıştığını duyurdu. Böylece Microsoft'un...

Sayfayı Paylaş