1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Google Chrome Sık Kullanılanlar ekleme

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Google Chrome Sık Kullanılanlar ekleme Google Chrome Sık Kullanılanlar klasörü

  Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizler için ve konuyla ilgili tüm arkadaşlarımız için Google Chrome Sık Kullanılanlar klasörü ekleme hakkında merak edilen bilgileri paylaşıyoruz.

  < Konu Resmi..>


  Google Chrome Da Sık Kullanılanlar eklemek için adres çubuğundaki yıldız işaretine (bu sayfaya yer işareti koy) tıklıyoruz.Tamam diyoruz.Sonra ayarlar menüsünden yer işaretlerine tıkladığımızda eklediğimiz sayfayı görüyoruz.


   
Google Chrome Sık Kullanılanlar ekleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Google Chrome İndir(Türkçe)

  Google Chrome İndir(Türkçe)

  chrome indir google chrome, indir, chrome, chrome indir, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ben tarayıcı olarak chrome kullanıyorum.Hızı ve özelliklerinden çok memnunum.Ne kadar çok sekme de açsam bana mısın demez.Siz de resme tıklayarak indirebilirsiniz..
 2. Google Chrome Da Sık Kullanılanlar Nerede

  Google Chrome Da Sık Kullanılanlar Nerede

  Google Chrome Da Sık Kullanılanlar Nerede ? Arkadaşalr ben bür türlü yapamadım biri bana Google Chrome Da Sık Kullanılanlar Nerede bir anlatsın ya
 3. Google Chrome Çeviri Eklentisi

  Google Chrome Çeviri Eklentisi

  Google Chrome Çeviri Eklentisi yüklemek istiyorum ne yapmam lazım bana da bu konuda yardımcı olun bari
 4. Google Chrome Eklentileri İndir

  Google Chrome Eklentileri İndir

  Google Chrome Eklentileri İndir Arkadaşlar ben Google Chrome nin bütün eklentilerini indirmek istiyorum bunu nerden ve nasıl yapabilirim yardım edin.
 5. Google Chrome yenileniyor!

  Google Chrome yenileniyor!

  yeni Google Chrome Google Chrome yenilendi Merhaba Sevgili Melek'ler, hızlı ve bir çok özelliğiyle Google Chrome bir çok kişi tarafından tercih edilenlerin başında geliyor. Lakin size bir haberimiz var, Google Chrome yepyeni ve bambaşka olarak geliyor :) Bambaşka bir Chrome geliyor! Google, Chrome'un Metro stiline uygun yeni bir sürümü üzerinde çalıştığını duyurdu. Böylece Microsoft'un...

Sayfayı Paylaş