Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Google Drive Özellikleri nedir hakkında bilgiler

  Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Google Drive yüklemek için Google Drive özellikleri


  Merhaba SEvgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda bizden Google Drive hakkında bilgi isteyen misafirimiz için Google Drive özellikleri ve hakkında ki diğer bilgilerini paylaşıma açıyoruz.

  [​IMG]

  Google Drive resmi olarak kullanıma açıldı
  Google Drive, 24 Nisan'da resmi olarak duyuruldu.Google Drive, internet üzerindeki sabit diskiniz yani depolama alanınız. Her türlü müzik, resim, belge, video veya farklı formatları internetteki depolama alanınızda saklayabilirsiniz. Bunlara farklı bilgisayarlardan, telefonlardan ya da tabletlerden anında ulaşabilirsiniz.
  Google'ın bulut hizmeti olan Google Drive, her kullanıcısına bedava 5 GB alan veriyor. Tanıtım yazısında da 5 GB'ın birçok fotoğrafı, müziği hatta belgeleri saklamaya fazlasıyla yeteceği belirtiliyor. 5 GB'ın yetmeyeceğini düşünenler için farklı paketleri de bulunuyor.

  Google Drive Paket fiyatları

  Google Drive 5 GB'a ek olarak ayda 2.49 dolara 25 GB, 4.99 dolara 100 GB, 49.99 dolara ise 1 TB alan sahibi olabilirsiniz.

  Google Drive Özellikleri nedir?

  Google Drive'da anında yeni dokümanlar, e-tablolar ve sunular oluşturabilirsiniz. Aynı anda aynı dosya üzerinde birlikte çalışabilir ve değişiklikleri anında görebilirsiniz.

  Gmail
  Büyük boyutlu e-posta eklerine veda edin. Gmail'de Google Drive'dan bir bağlantı gönderdiğinizde herkes aynı dosyayı ve aynı sürümü otomatik olarak alır.

  Google+
  Google Drive'daki video ve resimleriniz anında Google+'da kullanılabilir olur, böylece çevrelerinizle paylaşmak için yalnızca bir tıklama yeterlidir.

  Güçlü arama.
  Google Drive dosyalarınıza daha hızlı erişmenizi sağlar. Anahtar kelimeyle içerik arayabilir ve dosya türüne, sahibine ve başka kriterlere göre filtre uygulayabilirsiniz. Google Drive resimlerinizdeki nesneleri ve taranan dokümanlardaki metni de tanıyabilir.

  Her şeyi görüntüleyin.
  HD video, Adobe Illustrator ve Photoshop da dahil 30'un üzerinde dosya türünü, ilgili program bilgisayarınızda yüklü olmasa bile tarayıcınızdan açın.

  Google Drive ve en sevdiğiniz uygulamalar.
  Doğrudan Google Drive'da çeşitli web uygulamalarından dosya oluşturun, kaydedin, açın ve paylaşın.

  İstediğiniz gibi paylaşın.
  Herkesle dosya veya klasörler paylaşabilir ve belgeleriniz için görüntüleme, düzenleme veya yorum yapma izni vermeyi seçebilirsiniz.

  Zamanda geriye gidin.
  Google Drive yaptığınız her değişikliği takip eder; bu nedenle Kaydet düğmesini tıkladığınızda yeni bir düzeltme kaydedilir. Otomatik olarak 30 gün öncesine kadar bakabilir veya bir düzeltmeyi sonsuza kadar kaydetmeyi seçebilirsiniz.

  Google Drive aşağıdakiler üzerinde kullanılabilir:

  PC ve Mac
  iPhone and iPad (coming soon)
  Android cihazlar


  Google Drive daha iyi tanımak ve Google hesabınızı Google Drive'a yükseltmek için Tıklayınız (Googlenin resmi Google Drive sayfasıdır.)
   
Google Drive Özellikleri nedir hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Google Plus Nedir? Kullanımı Hakkında Bilgiler Burada Melekler

  Google Plus Nedir? Kullanımı Hakkında Bilgiler Burada Melekler

  google plus 2011 nedir ne işe yarar nasıl kullanılır kullanımı hakkında bilgiler kısayollar ipuçları ile ilgili bilgiler burada melekler Bir süredir google ana sayfasını açtığınızda sol üst koşeye bir sekme daha eklendiğini farketmişsinizdir melekler :) Web sekmesinin hemen soluna iliştirilen bu sekmede ''Siz'' yazıyor görmüşsünüzdür.Merak edip tıkladığınızda da google ın yeni sosyal paylaşım...
 2. Google Play Hakkında Bilgi

  Google Play Hakkında Bilgi

  Google Play Hakkında Bilgi verin bana acil bilgi verirseniz çok sevinirim.
 3. Yavşanotu Özellikleri Hakkında Bilgi

  Yavşanotu Özellikleri Hakkında Bilgi

  Yavşanotunun Yararları Yavşanotu Bitkisi Nelere İyi Gelir Şifalı Bitkiler Yavşanotu Sevgili melekler, bu yazımızda yavşanotu bitkisi, özellikleri ve kullanım alanları ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere :) Sıracagiller familyasından; çok yıllık bir bitkidir.Yuvarlak saplıdır. Bitkinin alt kısımları yere yatık olup yerde bulunan kısımları kök salarak büyük bir alana yayılabilir. Üst...
 4. Google Drive Nedir,Özellikleri

  Google Drive Nedir,Özellikleri

  Google Drive Nedir,Özellikleri nelerdir bu konuda bana bilgi verecek olan arkadaşıma yada arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi iletiyorum.
 5. Anakonda Özellikleri Nelerdir? Anakonda Yılanı Hakkında Bilgi

  Anakonda Özellikleri Nelerdir? Anakonda Yılanı Hakkında Bilgi

  Anakonda Yılanı Anakonda Nasıl Bir Yılandır Meleklerim size ilginç bir hayvan hakkında bilgi sunacağım..Dün bir belgesel izledim anakondalar hakkında bilmediğim ilginç şeyler öğrendim...Ve sizinle bu ilginç hayvan hakkında ilginç bilgileri paylaşmak istiyorum....Mesela öğrendiğim şeylerden biri anakondalar biliyosunuzdur boğarak sıkarak öldürüyorlar avını..Ve avını boğarken tonlarla baskı...

Sayfayı Paylaş