1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Google 'ın 1 Mart'ta Yapacağı Değişiklik

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  google 1 mart google 1 mart açıklaması
  google 1 mart değişikliği


  Son günlerde internetinizin ana sayfası google'da gizlilik açıklaması diye bir not var farkındaysanız melekler :) 1 Martta yapılacak bişr değişiklikten bahsediliyor. Bu değişiklikle ilgili olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.. :)

  < Konu Resmi..>  Google'dan "gizlilik" açıklaması
  "Gizlilik politikası ve hizmet şartlarımızı değiştiriyoruz" mesajıyla tüm servislerinden kullanıcılarına ulaşan Google, neyi değiştiriyor? Google UK Gizlilik Yönetimi Müdürü Anthony House, Türk gazetecilerle bir araya geldi ve merak edilen soruları yanıtladı.

  Google'ın 60 gizlilik belgesini bir belge içerisinde toplamak için yaptığı güncellemeler 1 Mart 2012'de etkin hale gelecek. Google, bu değişiklik ile ürünlerini daha bütünleşik bir hale getirmeyi ve farklı ürünlerindeki bilgilerinizi eşitleyebilmek için izninizi almayı amaçlıyor.

  1 Mart'ta yapılacak olan değişiklikler, pek göze çarpan cinsten değişiklikler olmayacak ve Google hizmetleri aynı şekilde çalışmaya devam edecek. Ancak yeni gizlilik kuralları sayesinde Google, Google Docs, arama, e-posta gibi çeşitli hizmetlerindeki verileri birleştirebilecek ve ilginç işlevler sunabilecek.

  Google, bilgilerinizi reklamcılara vermeyeceği konusunda oldukça kesin konuşuyor. Ancak bu bilgiler, Google'daki reklamlarda kullanılabiliyor. Yeni gizlilik politikasını kabul etmiyorsanız, Google'ı kullanmayı bırakmaktan başka bir seçeneğiniz ise bulunmuyor.


   
Google 'ın 1 Mart'ta Yapacağı Değişiklik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Seda sayan evlendikten 1 yıl sonra düğün yapacak

  Seda sayan evlendikten 1 yıl sonra düğün yapacak

  SEDA SAYAN, BİR YIL ÖNCE EVLENDİĞİ ONUR ŞAN'LA BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ'NDE DÜĞÜN YAPACAK.. Bir yıl önce Onur Şan ile yalnızca ailelerin katıldığı sade bir nikâh töreniyle evlenen Seda Sayan, telli duvaklı gelin olmaya hazırlanıyor. 2 Şubat'ta İstanbul'daki Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verip bir de düğün yapacak olan Sayan, gelinlik giyip sevenleriyle birlikte göbek atmayı...
 2. Yeni evleneceklere,evinde değişiklik yapacaklara harika salonlar

  Yeni evleneceklere,evinde değişiklik yapacaklara harika salonlar

  döşenmiş salon modelleri modern döşenmiş salonlar güzel salonlar Evlenecek olan arkadaşlarım için yada evindeki eşyalarını yenilemeyi düşünenler için modern tarzda döşenmiş salonları paylaşmak istiyorum. Zaman ilerledikçe fikirler hatta zevkler bile değişebiliyor arkadaşlar.Bu zevki değşenlerden biride benim.Daha önceden klasik eski tip mobilyalara takılı kalmıştım.Ama zaman ilerledikçe...
 3. Google 1 Martta Neyi Değiştiriyor?

  Google 1 Martta Neyi Değiştiriyor?

  Google 1 Martta Neyi Değiştiriyor? Kızlar Google 1 Martta bir yenilik yapacakmış acaba Google 1 Martta Neyi Değiştiriyor?
 4. Insan..

  Insan..

  "Hayata tepeden bakarsan insanların sadece tepesini görürsün. Hayata daima insanlarla aynı mesafeden bak. O zaman insanların hem yüzünü, hem kalbini görürsün. Mühim olan yükseklere çıkıp hayata tepeden bakmak değildir; mühim olan ne kadar yükselsen de her şeye eşit mesafeden bakabilmektir. Hayatta her şey olabilirsin. Fakat mühim olan hayatın içinde "İNSAN" olabilmektir. Güzel...
 5. 1 haftada 7 kilo verdiren Ender Saraç' ın diyeti

  1 haftada 7 kilo verdiren Ender Saraç' ın diyeti

  Bir haftada 7 kilo verdiren diyet sayesinde kısa sürede haftada 7 kilo kadar incelebilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu tarz ağır ve düşük kalorili diyetlere başlamadan önce kesinlikle uzman doktorunuza danışmanızdır. Bir haftada 7 kilo ağır bir diyet programı olacağı için gereken kontrolleri yaptırmadığınız takdirde ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmanız mümkün. Sizlerle paylaşacağım haftada...

Sayfayı Paylaş