1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Google Play Store Hata Durumu

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Google Play Store Hata Veriyor Google Play Store Hata Durumu

  Bu yazımızda android sistemle çalışan telefonlar için hazırlanmış olan içerik sağlayıcı servis Google store'da hata durumu ile ilgili sizleri bilgilendiriyoruz melekler :)


  [​IMG]  Android ekosisteminin yeni içerik sağlayıcı servisi Google Play resmen duyuruldu. Froyo versiyonlu Android cihazlarındaki mevcut Android Market‘e güncelleme olarak geleceği müjdelenen Google Play Store internette yayınlandı!

  Yeni Play Store, 3.4.6 versiyonuyla geliyor. Uygulamanın ismi, simgesi ve arayüzündeki bir takım yeniliklerin dışında görsel anlamda bir değişim meydana gelmemiş. Fakat uygulamaların indirilme hızı ve sayfaların açılma hızı gerçekten hissedilir derecede artmış.

  Android Market 3.x versiyonları hep hız konusunda bir takım problemlere sahipti. Hatta son zamanlarda uygulama indirememe vakalarının arttığını hepimiz biliyoruz. Geçen gün marketteki uygulamaların 4GB’a kadar ek kaynak içerebileceğini açıklayan arama motoru devi Google, mobil işletim sisteminin içerik servisinin alt yapısında önemli geliştirmelerde bulunmuş. Artık uygulama indirememe ya da yavaş bir uygulama mağazasıyla karşılaşmayacaksınız.
  Google Play Store 3.4.6′nin sizin Android cihazınıza güncelleme olarak gelmesini beklemek istemiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hemen yeni mağazayı kullanmaya başlayabilirsiniz.
   
Google Play Store Hata Durumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Google Play Nasıl Yüklenir

  Google Play Nasıl Yüklenir

  Google Play Nasıl Yüklenir lütfen bu konuda bana bilgi verin ve yardımcı olun kızlar.
 2. Google Play Store Hata

  Google Play Store Hata

  Google Play Store Hata veriyor lütfen yardım edin bana!
 3. Google Play Hakkında Bilgi

  Google Play Hakkında Bilgi

  Google Play Hakkında Bilgi verin bana acil bilgi verirseniz çok sevinirim.
 4. Google Play Yükleme

  Google Play Yükleme

  Google Play Yükle Google Play Yükleme Google'ın hizmetlerinden biri olan Google Play yükleme ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Öncelikle bir gmail hesabına ihtiyacınız var. Cihazınızla Gmail hesabı ile Google Play sitesine girdikten sonra ekrana gelen sözleşmeyi kabul edin Google Play telefonunuza yüklenecektir. Yükledikten birkaç saniye sonra ise Google Play...
 5. Google Play Uygulaması İle İlgili Bilgiler

  Google Play Uygulaması İle İlgili Bilgiler

  Google Play Uygulaması Google Play Uygulaması Nedir Google Play Uygulaması Hakkında Bilgi Android telefonlar için Google tarafından geliştirilen google play uygulamaları hakkında bilgi veriyoruz melekler :) Google Play Ücretli Uygulamalar Açıldı ‎ Google Play'de kullandığınız Google hesabınıza bağlı kredi kartı bilgileriniz bulunuyorsa Google Play'e girdikten sonra...

Sayfayı Paylaş