1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Google+ plus Android Uygulaması

  Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Google+ Android Uygulaması indir Google+ plus Android Uygulaması
  Merhaba Sevgili Melek'ler ve Google+ Android Uygulaması hakkında bilgi edinmek isteyen tüm misafirlerimiz, sizler için bu yazımızda Google+ Android Uygulaması indirmek için bağlantı linkini veriyoruz.

  [​IMG]


  Google Plus +1 hesabınıza android telefonundan da girebilmez için Google+ Android Uygulamasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

  Google+ Android Uygulaması-Google play Adroid market


   
Google+ plus Android Uygulaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Google Plus Davetiye Yollama

  Google Plus Davetiye Yollama

  Google + Google plus için davetiye göndermeyi bilmeyen meleciklerimiz için bir video ekliyoruz. Bu videoda pluss için nasıl davetiye gönderildiğini öğrenebilir ve sizlerde bunu uygulayabilirsiniz arkadaşlarım. http://www.youtube.com/watch?v=-cr8Qt3CzQo
 2. Google Plus Davet Yollanır

  Google Plus Davet Yollanır

  Şu anda sınırlı meleklerim herkese davetiye göndermiyor sistem. Ben bu sisteme kayıtlıyım. İsteyen misafirlerimiz bu konunun hemen solunda bulunan kadın avatarına tıklayıp mail adreslerini verebilir ve bu adreslere davetiye gönderilmesi sağlanabilir. Davetiye isteyen arkadaşlarımızın konuya yazması yeterli bilginiz olsun.
 3. Google+ Android Uygulaması

  Google+ Android Uygulaması

  Google+ Android Uygulaması için ne yapmam lazım telefonumdan girmek istiyorum da:S
 4. Google+ mobil iPhone plus uygulaması

  Google+ mobil iPhone plus uygulaması

  iPhone google plus uygulaması Google+ mobil iPhone Merhaba Sevgili Melek'ler ve iPhone dan google+ nasıl girerim diyen tüm misafirler bu sayfamızda sizler için İphone Google plus uygulaması için ilgili bağlantı linkini verdik İphone Google uygulaması için lütfen BURAYA TIKLAYIN arkadaşlar.
 5. Kıble Pusula Uygulaması Android

  Kıble Pusula Uygulaması Android

  Kıble Pusula Uygulaması Android hakkında bilgi istiyor ve Kıble Pusula Uygulaması Androidi nereden nasıl indireceğim diye sizden yardım bekliyorum arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş