Göremediğin Göz yaşlarım..

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Göremediğin Göz yaşlarım..
Sen benim yeri geldi ilham kaynağım oldun,ve şimdide hala öylesin ve bana yaşattığın onca güzel ve kötü şeylerle yazımı yazıyorum.Gerçi göremiceksin burada ne yazdığımı hiç bir zaman anlamayacaksın sana olan aşkımı içimdeki yerini.Hissettiğim duygularımı.Göremediğin göz yaslarım tek tek anlatıyo seni bana.özetliyo yasadığımız onca şeyi.....hayatımda ilkdefa bi karşı cinsi sevdim.sevgimin icinde bicok duyguyu yasadım,aşk,üzüntü,keder,sinir,küskünlük,kırgınlık,heyecan,mutluluk,
sevinç,baskaları gibi çok seçeneğim yoktu ben ilk ve son olmasından yanaydım.tek olmalıydı benim icin.özene bezene secmedim kaderdi benim icin karakterini de ben secmedim sadece aşık oldum sözlerine davranıslarına.baskaları gibi mantık yapmadım.parası olsun demedim.şurda otursunda demedim.parfumu bu olsun da demedim.Arabası olsun,kariyer yapsında demedim.Bu devirde herkes mantık olsun aşk karın doyurmuyo derken ben onun karnını yaptığım küçük pogaçalarla evden getirdiğim mandalinalarla biraz olsun doyuruyodum onun yanındayken zaten acıkma hissini bile tatmıyodum. paralarımızı kimi zaman birlestirip aldık alıcaklarımızı.o bana uzakta oturuyodu ama ben ona yakına geliyodum.Sırf onun için istesemde istemesemde düsüncelerime zıt olan kisilere kalmaya geliyodum düsüncem mekan olarak aynı evde olmasakta aynı mahallenin havasını solumaktı.Gece onun evinin olduğu yöne bakarak uykuya dalıyodum..parfumunude ben secmiyodum ama en sevdiğim kokusu teninin kokusuydu.en sevdiğim yemek onunla beraber yediğimdi.Suyu bile onunla beraber icerek sevdim.coladanda onunla soğudum.kışın en soğunu onunla tattım.En sıcaklarda onunla terledim.O benim babam ben yeni büyüyen kız çocuğuydum.yolda giderken suya basmamam icin arkamdan bağrırdı.bana ikaz ede ede yolda yürümeyi öğretti.üşütücem diye kalın giyin derdi üsüdügümde ustunde sıcak tutucak ne varsa bana gydirirdi.yanıma onun cinsinden biri yaklasınca hemen yüzü değişirdi kıskanctı gereğinden fazla herkes bu kadar kıskanclıktan sıkılırdı yeri geliyodu bende İLLALLAH denilcek kadar sinirleniyodum ama belli etmiyodum daha sonra ona söylerken beraber gülüp eğleniyodk İllallah ediyodun benden ha?? diyodu gülüyodu sonra.Giyimime karısıyodu aslında onun sayeside okuduğum okulda fark yaratmıştım herkes çok sadık birisi olduğumu sevdiğim icin nasıl seyler yaptığımı ve okulda en düzgün kişi olduğumu harbi insan olduğumu söylüyorlardı.1 senem boyunca o beni farklı bi ben yapmıstı.kalbimde onun yerini kaplayacak hickimse olmayacak cünkü onun gibi bi kalp ben tanımadım verdiği değeri yasattığı hüzünü baska birisinde yasamadım yasamakta istemiyorum can yanmasınıda onunla tattım çok mutlu olup günümü gün etmeyide onunla tattım.üzerimde ne kadar hakkı varsa ödeyemem... ve... o beni gercekten sahiplenmisti.ona döktügüm göz yasları tek tek teşekkür simdi...

bana aittir.

Son düzenleme:
canım çok güzel, çok derin yazmışsın yüreğine sağlık..
sende döktürüyomuşsunda haberimiz yokmuş:)
yazılarının devamını dilerim:)
bu güzel aşkınız daim olur inşallah..

ayyy canım benimm yaa okurkenn içimm giitttii wallaa hep bölee mutlu olmanı vee o çokk sevdiğinlee hiiççç ayrılmamnı mutlulukkk yagmurunda şemsiyesiz kalırsınız inş...

10 numara olmuş yüreğine sağlık olsun ilkimsu süperdi gerçekten +1000 rep veriyorum sana :D

hepinize tek tek tesekkur ediyorum melankolik olduğum bir zamanda yazmıstım bunu :) insallah hepiniz ilişkinizde güzel seyler yasayıp mutlu olursunuz hep gülmeniz dileğiyle :)

Geri