görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?

fırtına

Yeni Üye
Üye
görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?
ben aslında bu tür evliliklere karşı değilim ve daha sağlam olduğuna inanıyorum eskiden aile büyüklerimiz karar verirlerdi genç kızlarımıza sorulmazdı bile ama artık bu pek te öyle değil gençler çıkıp dolaşıp görüşüp karar verebiliyolar artık :)
ama ne var ki geçenlerde bi ilk oldu :26:ve bana görücü gelecekti istemedi,m tabii :hhh: açıkcası çok yadırgadım :haha: insanın başına gelince çok farklıymış :kızılötesi: siz değerli arkadaşlarımla paylaşmak böyle bi konu açmak istedim :D

Cevap: görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?

merak ettim canım kabul etmeme sebebin sadece görücü usulü geliş biçimlerimiydi anlatılan şartları kendine uygunmu bulmadın

yok ondan değil ne biliyim yadırgadım işte hiç beklemediğim bişeydi ondan herhalde gerildim birazda dedim ne işim olur :haha: ne
biliyim üle işte :hhh:

bence yanlış yapmışssın önce kimdir nedir ne iş yapar yaşı kaç bak kriterlerine uygunmu iyi bir kısmetmi sonra zaten uygunsa tanışır konuşursun kimse sizi görüştürmeden evlendirmez zaten korkma çağır geri gelsinler :hhh: ben yolladıydım zaten

ben severek evlendim, güzel 2,5 yillik bi beraberlikten sonra canimla evlendim. Hic istemedim görücü usulü evlenmeyi, gelmedi mi? tabiki geldi, ciktimda karsilarina, somurta somurta ama yinede istediler:zuha:

hic pisman degilim severek evlendigime 3 yillik evliyim ve hala cok cok mutluyum, allah onu basimdan eksik etmesin :)

amin carizma darısı bekarların başına diyorum ve bende severek evlenmek isterim vede bana aşık bi eşim olsun isterim :D

esracım ben sana direk sipariş versem nedersin ;)

kızım sana bişey demiyorum..buraya mı yazdın görücü olayını:S

ya konu olsun maksat paylaşayım dedim ya aaaaaaaaaaaa :26:

bende severek evlendim canım veee çookk mücadeleler verdim :argue: çok şükür çok mutluyum benim sadece söylemek istediğim görücüyle gelen birinide sevme şansımız olabilir sonuçta her iki taraf içinde şartlar aynı tüm genç kızları Allah hayırlı kısmetlerle karşılaştırsın gelelim sipariş işinee bizde bekar çokkk:hhh: sen niyet et:haha:

Geri