Görümcem için anlamlı doğum günü mesajları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Görümcem için anlamlı doğum günü mesajları
görümceye doğumgünü mesajları, görümcem için doğum günü sözleri, en güzel doğum günü mesajları, görümceye anlamlı doğum günü mesajları ile ilgili konumuzu sizler için paylaşıyoruz.

Kadınların eşlerinin kız kardeşleri gelinin bildiğiniz üzere görümceleridir. Toplumumuz da her ne kadar gelin görümce çatışmalarını çok fazla duysak da birbiri ile kız kardeş gibi çok iyi anlaşan ve her zaman birbirine destek olan gelin görümcelerin olduğunu da biliyoruz.

Görümcenizin doğum günü için anlamlı doğum günü mesajları arıyorsanız sizlere en güzel "görümceye doğum günü mesajları" ile ilgili sözleri paylaşıyoruz. Siz de beğendiğiniz mesajı görümceniz ile paylaşarak onu ne kadar sevip değer verdiğinizi bu güzel ve anlamlı sözlerle ifade edebilirsiniz.

görümcem için doğumgünü mesajı.JPG

Sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın canım görümcem.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun canım görümcem. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara canım görümcem.

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun biricik görümcem.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın bitanecik görümcem. Mutlu yıllar.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım görümcem.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara canım görümcem.

Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Bugün senin doğum günün üfle hadi mumları. Doğum günün kutlu olsun canım görümcem.

Yeni yaşını tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileklerimle. İyi ki doğdun canım görümcem.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun canım görümcem.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun bitanecik görümcem, nice mutlu yıllara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yıllara bitanecik görümcem.

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun biricik görümcem.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun bitanecik görümcem.

Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik görümcem.

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun bitanecik görümcem.

Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun bitanecik görümcem. İyi ki doğdun.

Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun canım görümcem.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik görümcem. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Ben görümcemi hiç sevmiyorum şahsen ona doğum günü mesajı atmış olsaydım olmaz olaydın diye yazardım hahaha. Bu arada görümcesini sevenler için güzel sözler adminim paylaşım için çok thanks ellerine sağlık.

Geri