1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Gösterişli toplu saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gösterişli saç modelleri düğünlük saç modelleri toplu toplu 2010 sac

[​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG]

Gösterişli toplu saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rahat ve Gösterişli Pantolon Modelleri

Rahat ve Gösterişli Pantolon Modelleri

rahat pantolon modelleri Pantolonlar bizim için vazgeçilmez kıyafetlerdir.Rahat ve gösterişli olanlar her zaman ilk tercihimiz oluyor. Hiç kimse gösteriş için rahatından da olmak istemez. Sizlerde gösterişli ve rahat pantolonlardan tercih ediyorsanız bu modeller size çok yakışacak.
  2. Toplu küpe modellerinde en güzelleri

Toplu küpe modellerinde en güzelleri

Kulağında birden çok delik delirmek artık moda oldu:)Kadınlar kadar erkekler de bu modaya ayak uyduruyor.Benimde her iki kulağımda 2'şer delik var.İkisinde de toplu küpe kullanıyorum.Bazende üsttekine toplu alttakine de sarkan küpelerden takıyorum.Hoş bir görüntü veriyor.Tabi benim deldirmem biraz komediydi hatta sitemizde konu bile olmuştum bu konuda ama neyse:D:D:D Toplu küpelerde parıltılı...
  3. Çok Şık Gösterişli Kolye Modelleri...

Çok Şık Gösterişli Kolye Modelleri...

Gösterişli Şık kolye Modelleri Şık Kolyeler Takılar; biz kadınların büyük zaafı... En son moda kıyafetler, ayakkabılar, çantalar alınıp giyilse de her zaman tamamlayıcı olan takılardır. Eksikliği halinde şıklığınızın hep yarım kalacağı takı ve mücevherler en az kıyafet trendleri kadar hızlı bir döngü içindedirler. En son moda takı ve mücevher trendlerini yakından takip edip modanın...
  4. 2013’e damgasını vuracak olan yandan toplu abiye saç modelleri

2013’e damgasını vuracak olan yandan toplu abiye saç modelleri

Bu konu; yandan toplu abiye saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Yeni sezonda düğüne, nişana, mezuniyet balosuna katılacak olan Meleklerim gelin! Sizlere 2013’ün en çok tercih edilecek olan saç modellerini getirdik. Saçlarda doğallığın esintisi devam ederken yüzü biraz daha açıkta tutan ama enseden yana doğru inen bu saç modelleri biraz daha dişi bir duruşu sağlayacak. Saçlarınızı...
  5. Ünlülerin toplu saç modelleri

Ünlülerin toplu saç modelleri

ünlülerin toplu saç modelleri,toplu saç modelleri, at kuyruğu modelleri, topuz saç modelleri, en güzel at kuyruğu modelleri,en şık topuzlar, pratik saç toplama hakkında bilgiler Çok sevdiğimiz toplu saçlara hareket katmak ister misiniz? At kuyruğu yapabilir, örgülerden tercih edilebilir ya da farklı toplama tarzlarıyla şık dokunuşlar katabilirsiniz. Bunu yapmak için de en doğru yol...

Sayfayı Paylaş