Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gövde kemikleri nelerdir isimleri nedir yardım lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gövde kemiklerinin adları nelerdir tam olarak nerelerimizde bulunur ve ne işe yararlar teşekkür.er.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gövde kemikleri nelerdir isimleri nedir yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gövde Kemikleri İle İlgili Bilgiler

Gövde Kemikleri İle İlgili Bilgiler

gövde kemikleri, nelerdir, adları, yerleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Şöyle bir hatırlayın bakalım melekler,insan vücudunda ki kemiklerle ilgili neler biliyoruz? :) Pek birşey klmamış değil mi hatırımızda :) İnsan bunu yarışma programlarında çıkan soruları görünce daha da iyi anlıyor.:) İşte bu yüzden bu yazımızda size gövde kemiklerinden bahsedeceğiz ,ne aklımızda...
  2. internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım

internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım

internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım Kızlar benim inetnetim çok yavaş ne yapabilirim bir sayfaya girmem bir saati buluyor lütfen yardım edin
  3. ne yapmalıyım? bana bi yardım lütfen

ne yapmalıyım? bana bi yardım lütfen

öncelikle herkese merhaba ben bu güzel sitenin yeni üyesiyim..:) sizden fikir almak istedim.üniversite öğrencisiyim ben ve bu dönem bir çok dersimizin ortak olduğu bir çocukla tanıştım çocuk bana o kadar yakın davranıyoki anlatamam sanki her ortamda benimle flört eder gibi,face de falanda baya konuşmuşluğumuz var ve ben bu çocuktan gerçekten çok hoşlanıyorum.ama şimdi bu çocuğun çıktığı bir...
  4. Nedir Bu hastalık Lütfen Yardım

Nedir Bu hastalık Lütfen Yardım

Ben Eşimle İlişkiye girdikten sonra Hem Vajinamdan Hemde Makatta Sarı Renkte Akıntı Gelmeye Başladı Ne Olabilir Bu Lütfen Yardım??
  5. ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

Ben 17 yaşındayım. yaz tatillerimiz annanemlerde yani Sakarya'da geçiyor. annemin yaklaşık 25 yaşındaki kuzeni beni sevdiğini söyledi ve niyeti hiç iyi değil. geçen yazım ondan kaçmakla geçti malesef. çok fazla rahatsız ediyor. numarasını engelledim. başka telefonlardan arıyor. annemlerle pek samimi değiliz her şeyi anlatamıyorum. tatile gitmesem burda bazı sebeplerden dolayı ( hiç...

Sayfayı Paylaş