Göz alıcı avangard salon koltukları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Göz alıcı avangard salon koltukları
Salonlar her evin bana göre en özel yeridir. Evinize gelen misafirlerinizi ilk aldığınız yer salondur. Hem yemekli hem de yemeksiz olarak ağırlayacağınız misafirlerinizi salona alırsınız. Salon mobilyaları bir nevi ev sahibinin tarzını en iyi yansıttığı yerdir.

Salon mobilyaları, spor, klasik ve avangard mobilyalardan oluşur. Sizler için bu konum da son yıllar da oldukça trend olan avangard salon koltuklarını paylaşıyorum. Ben de salonum da avangard mobilyaları tercih edenlerdenim.
2e114d4abaafaab22f32049e8056b283.JPG


Çok klasik mobilya tarzını sevmediğim için spor avangard tercih sebebim oldu. Avangard bir salon mobilyasına sahipseniz o zaman perdelerinden, halısına ve salon aksesuarına kadar birbiri ile uyumlu bir dekorasyon uygulamanız gerekiyor.

08e93852f68445a7e1df618680359250.JPG


Günümüz de farklı mobilya marka ve firmaların koleksiyonların da yer alan avangard salon koltukları, değişik kumaş renk ve desen seçeneklerini tüketiciye sunuyor. Pastel tonların yanısıra desenli avangard salon koltukları, ve daha sadelikten hoşlananlar için düz renk koltuklar salonlar da yerini alıyor.

796470.JPG


Özellikle krem, kahve ve altın tonları salon mobilların da en çok tercih edilenler arasın da yer alıyor. Koltuk renkleri ise mobilyalara uyumlu renklerden seçiliyor. Bazı mobilyalar koltuklar ile birlikte konsept olarak satılıyor. Bunun yanın da mobilyalarınız farklı ise koltuklarınızı da tamamen kendi zevkinize göre bir renk seçeneğini tercih ederek mobilyalarınız ile kombine edebilirsiniz.

20151012134411_valente_avangarde_indirimli_salon_takimi_modelleri.JPG


Eski yıllar da bir dönem salon koltuklarının aranılan kumaşı olan kadife koltuk modelleri tekrar günümüz de trendler arasın da yer alıyor. Kadife koltuklar her zaman için salon da oldukça şık ve ağır bir görüntü sergiler.

avangard-salon-takimi.JPG


Altın sarısı renkler kumaş ile kombine edildiğin de hem avangard hem de klasik bir dekorasyona estetik bir dokunuş sağlıyor. Eğer altın sarısı tonlardan oluşan mobilyalara sahipseniz piyasa da bulunan çok şık salon aksesuarlar ile salonuna çok şık görüntüler kazandırabilirsiniz.

avangard-salon-takımı-modelleri.JPG

avangard-salon-takımları-2017.JPG

cda62d72c4ca705ba52d107c8c60bfe2.JPG

en-yeni-avangard-dekorasyon-modelleri.JPG


Bu arada salon dekorasyonun da önemli bir detay olan perde modeli seçiminizi asla hafife almamanızı tavsiye ederim. Salon perde modelleri ve önerileri için burayı tıklayabilirsiniz.

Aksesuar olmazsa olmaz diyoruz ve salonunuza estetik bir görüntünün yanın da şıklığını pekiştirecek cam salon aksesuarlarını yakından görmek ve incelemek için tıklayınız
 
Üst