Göz altı morluğu nedenleri

C

Ceydaasdvadv

Forum Okuru
Göz altı morluğu nedenleri
Göz altı morluğu nedenleri bitkisel çözümler öneriler

Merhaba arkadaşlar ,

Özellikle 6 aydır gözaltımda morluklar var ve çok koyulaştılar hortlak gibi oluyorum sabah uyandığımda numaralı gözlük de kullanıyorum . göz doktoruna gözlüklerim için gittim numaralarımı yeniledim , gözaltı morluklarını da sordum genel de yorgunluktan olur uyama düzenini değiştirmişindir gibisinden şeyler söyledi . Benim uyku düzenim değişmedi geçmişte ne kadar yoruluyorsam yine aynı göz altı morlukları neden olur doğal bitki çözümleri var mıdır tavsiyeniz var mı

Selam Ceyda

Gözaltı morluklarının sebepleri kişiden kişiye değişir sende mesela asşırı yorgunluk uykusuzlukveya stres göz altı morluklarına sebep olabilirken bir başkasında bu olmayabilir. Gözaltı morluklarının sebepleri mutlaka doğru bir şekl de doğru testler yapılarak tespit edilmelidir belki de sen de demir eksikliği var nereden biliyoruz bunun için konusunda uzman bir doktora gitmelisin ve bunun sebebi mutlaka doğru bir şekil de tespit edilmelidir. Kozmetik sanayinin madeni adeta böyle şeyler ama bir işe yaramaz bir çoğu o kremler filan bunun için doğru testler yapılmalı nedenleri ortadan kaldırmalıdır. Öncelikle bunu yapmalısın. Daha sonra doğal çarelere başvurabilirsin sana aşağıda bir azıyorum doğal çözümleri orada bulabilirsin geçmiş olsun.

Geri