1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Göz Rengine Göre Karakter Analizi Daha Önce Duydunuz mu ?

  Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  göz rengine göre karakter göz rendine göre karakter analizi  Sevgili melekler, saç şekline göre karakter, saç tipine göre karakter konularını açmıştık da göz rengine göre karakter analizi konusunu açmamıştık. Bu da eksik olmasın diyoruz ve konumuzu açıyoruz. Lütfen okuduktan sonra size uyup uymadığını da yazın :tik:
  < Konu Resmi..>

  Göz ve saç rengine göre karakter tahlili yapan uzmanlar kara gözlülerin kurnaz, kahverengilerin sinirli, yeşillerin ise kıskanç olduğunu açıkladı. İnsanların göz ve saç rengi sadece fiziki görünümlerini göstermiyor. Uzmanlara göre renkler, insan karakterini de ele veriyor.

  Uzmanlar, saç ve göz rengine göre karakterleri şöyle sıralıyor:

  Gözler yalan söylemez
  Siyah gözler: İhtiraslı, ateşli ve coşkuludur. Siyah gözlüler çok zaman kurnaz olurlar.

  Kahverengi gözler: Diğerlerini düşünen, uysal ve uyumlu ruhların aynasıdır. Ama kahverengi gözlüler bazen sadakatsiz olurlar ve işler istedikleri gibi gitmeyince sinirlenirler.

  Mavi gözlüler: Genellikle çevreleri tarafından çok sevilir. Zaten onlar da bunu bildikleri için çevrelerinin sevgisine ve takdirine çok bel bağlarlar. Üstlendikleri vazifelerine pek düşkün değildirler.

  Yeşil gözler: İyi, isabetli bir karar verme ve kuvvetli kabiliyet göstergesidir. Biraz kinci ve son derece kıskanç olurlar.

  Kurşuni mavi gözler: Şairane tabiatların, romantik huyların göstergesidir. Pratik işlerde başarılı olamazlar. Hayalci, dalgın bir hayat sürerler.

  Sabırsız sarışınlar
  Genellikle güçlü, orijinal düşünceli, her vaziyete uyar, hevesli, yaratıcı ve kabiliyetli kimselerdir. Değişikliğe bayılırlar. Çoğu lüzumundan fazla kıymet bilmez, başladığı işi sonuna kadar götürmez. Canı sıkıldı mı işi bırakıp yeni bir işe başlar. Enerjilerini kolay kolay kontrol edemez. Bu nedenle çabuk yorulur. Sabırlı değil. Huzursuz mizaçları yüzünden yeni heyecanların peşinde koşar: Zaman zaman, hercai ve sadakatsiz olur. Etrafına hakim olmayı ve söz geçirmeyi sever. Liderlik sevdasındadırlar. Sarışın kadın, sarışının erkeğe baskın çıkar. Sarışın erkekle evli olan sarışın kadın kocasını ve evini istediği gibi idare etmesini bilir.

  Kararsız, şüpheci ve sıcak kanlı
  Ama ev işlerinden çabuk yorulur ve bıkar. Onun için sık sık alışverişe, sinemaya, terziye veya dişçiye gider. Sarışınların bir de kuvvetli karakterde olanları vardır. Böyle sarışınlar cesur ve sabırlıdırlar. Kavgacı olmamakla beraber, karşılarındakini yatıştırmayı da bilmezler. Hisleri daima kontrol altındadır.

  Sarışınlarla benzer yönleri olmasına karşın sabırlarını sarı saçlılardan daha çabuk kaybederler. Daha çabuk neşelenir ve daha çabuk üzülür. Neşeleri daha coşkundur. Ama bir kere canları sıkıldı mı sarışınlardan daha fazla sıkılırlar. Ufak tefek şeylere sıkılır ve üzülür, ama bu uzun sürmez. Neşe ve uçarılıkları çabucak kendini gösterir. Meraklıdır. Başka insanlar onları alakadar eder. Başkalarının özel hayat ve işleriyle çok meşgul olur. Kararsız ve şüphecidir. Dost tabiatlı ve sıcak kanlıdırlar.

  Yapı ve yaradılış bakımından sarışınlardan çok farklıdırlar. Evini çok sever. Alışkanlıklardan ayrılmaları çok zordur. Buraz tembeldir. Tedbirli, düşünceli, ağır ve titizdir. Enerjisini özenle kullanmasını bilir. Ayrıntılılarda çok başarılıdır. Sanat kabiliyeti ve sevgisi güçlüdür. Sarışınlardan daha anlayışlı, daha toleranslıdır.


   
 2. Sevimli cadı

  Sevimli cadı Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  5 Aralık 2016
  Mesajlar:
  1.220
  Beğenilen Mesajlar:
  155
  Ödül Puanları:
  63
  Siyah gözlüyüm ; Siyah gözler: İhtiraslı, ateşli ve coşkuludur. Siyah gözlüler çok zaman kurnaz olurlar. Kurnaz değilim ama kimin hangi ipte oynadığını çok iyi kestiririm. Sezgilerim kuvvetlidir.
   
Göz Rengine Göre Karakter Analizi Daha Önce Duydunuz mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. renklere göre karakter analizi

  renklere göre karakter analizi

  BEYAZ Kadınlar : İlk renk olarak tercihi beyaz olan kadın, isteyerek veya istemeyerek olsun kalbinin saf ve temiz duygularla yüklü olduğunu ortaya koyuyor demektir. Nezaket kurallarına uyabilen, yumuşak beraberinde de alçakgönüllü biri olmanın yanında, asil olmak ve iyilikte onun meziyetleri arasında sayılabilir. Gösterişli ve gürültü patırtılı neşeli bir yaşam onun için hiç de cazip...
 2. Yüz hatlarınıza göre karakter analiziniz

  Yüz hatlarınıza göre karakter analiziniz

  geniş çene renklere göre karakter tahlili yüz hatlarınıza göre karakter analizi çene yapısına yüz yapısından analizi Evet kızlar şimdi elinize birer ayna alıyorsunuz ve yüz hatlarınızı incelemeye başlıyorsunuz...Çünkü yüz hatlarınıza göre karakter analizi yapıcaz :tik: Geniş çene otoriterliğin, büyük gözlülerin daha açık sözlü, alt dudağı daha büyük olanların tembel, kepçe kulaklıların da...
 3. Göz Şekillerine Göre Karakter Analizi

  Göz Şekillerine Göre Karakter Analizi

  göz şekilleri göz şekilleri, karakter analizi, nedir, nasıl yapılır, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Karşımızda ki insanın -hele de yeni tanıştıysak- iç dünyasını görebilmek hayli zordur.Ancak bunun da yolları var.Mesela gözlerinin şekli!.. Yüz hatlarından kişilik okuma ‘ustası’ olarak tanınan Marion Williamson, göz şeklinin insanın iç dünyasını...
 4. Kinoa (Quinoa) Bitkisini Daha Önce Hiç Duydunuz mu ?

  Kinoa (Quinoa) Bitkisini Daha Önce Hiç Duydunuz mu ?

  kinoa bitkisi quinoa nedir Sevgili melekler, yeryüzünde milyarlarca çeşit bitki ve hayvan cinsi var olduğunu ve bizim bunların henüz bir kısmını keşfedebildiğimizi hepinizi biliyorsunuzdur. İşte bu ucu bucağı olmayan çeşitlilikte benim ilk kez duyduğum, Orta ve Güney Amerika'da tüketilen bir bitkiden bahsetmek istiyorum sizlere. Üstelik bu bitki ülkemizde bazı büyük marketlerde de satılan...
 5. Afrika Bamyasını Daha Önce Duymuş muydunuz ?

  Afrika Bamyasını Daha Önce Duymuş muydunuz ?

  afrika bamyası nedir afrika bamyası özellikleri Hepimizin bildiği bamya tamam, zeytinyağlı ya da etli bamya herkesçe bilinir, yemeği yapılır ama Afrika bamyası nedir daha önce hiç duymamıştım melekler :) Şekli de bizim bildiğimiz bamyayla uzaktan yakından ilgisi yok ama adı Afrika Bamyası :) İşte bu bitkinin özellikleri ve sağlığa faydaları :tik: Afrika Bamyası bitkisinin familyası...

Sayfayı Paylaş