gözaltı kremi aldım nasıl kullanmalıyım

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
gözaltı kremi aldım nasıl kullanmalıyım
Sanki göz altlarımda ufaktan çizgiler belirmişti. Ben de gittim göz altı kremi aldım ama bunun bir sürülüş şekli varmı?Nasıl kullanmalıyım, kremi nasıl sürmeliyim?

Bayanlar bir çok bakım ürünü alırız ve genellikle nasıl kullanıldığına pek fazla dikkat etmeyiz bende dahil bunu bir çok bayan yapıyor.Yazımızda sizlere göz altı kremi nasıl kullanılır göz çevresine nasıl uygulanır kısaca anlatmaya çalışacağım.Öncelikle Göz çevresini nemlendirmek ve yararlı içeriği göz çevresine yaymak gereklidir.İki gözümüz içinde krem miktarı pirinç tanesi kadar olmalı ve o şekilde kullanmalıyız daha fazla kullanılmamalı..

Yapmanız gereken şey Göz çevresine dıştan içe doğru serçe parmakla sürülür yani gözün dış köşesinden göz pınarına doğru hafifçe bastırmadan kullanılır,eğer kullandığınız ürün lifting özellikteyse kaş altına da sürülür,göz çevresi derisine mi yoksa kemiğe mi denilirse elmacık kemiklerinin köşelerinden başlayarak göz çevresi kaslarını ve göz altı derisini kapsayan, yarı kemiğe yarı boşluğa denk gelen bölgeye uygulanmaması gerekiyor.

Göz Kreminin özelliklerine göre ürün uygulama tarzı ve sürüm alanı farklıdır, sade nemlendirici özellikte bir göz çevresi komple deriye uygulanır, göz altı morlukları için olan ürünler ise göz pınarından göz pınarının aşağısındaki kemiğe kadar uygulanır, genellikle minik darbeler şeklinde uygulanır.Ayrıca tüm göz çevresine uygulanmaz, şişkinlikler için olan jeller ise bolca tüm göz çevresi kaş altı ve üst göz kapağı dahil uygulanır biraz beklenir emildikten sonra masaj yapılarak iyice yedirilir.

Geri