Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gözaltı morlukların lütfen yardım edin :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. Ben yıllardır ne yaptıysam şu göz altı morluklarımdan kurtulamadım. Piyasadaki kremler de fayda etmedi. Aynaya baktıkça moralim bozuluyor.Benim gibi olan var mı, nasıl çözümlediniz bu sorunu ? :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Göz altınızdaki Bu koyu halkaları kısmen düzelten, artmasını önleyen bazı çareler var. Her şeyden önce, vücudunuzu susuz bırakmayın. Sonra son derece hassas olan göz çevresini güneşten koruyun, uykunuza özen gösterin, yüzünüzü soğuk su ile yıkayın, tuzu azaltın, bol bol balık, sebze ve meyve tüketin.
    Üzüm çekirdeği extresi, C vitamini ve diğer antioksidanlar kılcal damarların güçlenmesine ve cildin gelişmesine yardımcı olur. Bunlardan yararlanın.

Göz Altı morlukları için Uygulanması Gereken Tedavi şekilleri neler kısaca sizleri bilgilendiryoruz.

Gözaltı morluklarına salatalık ya da patates halkalarının veya çay kompreslerinin iyi geldiğini çoğumuz biliyoruz.
    Size tavsiye bu malzemeleri poşetle değil taze olarak ve buzdolabında soğutarak uygulayın.K ve C vitamini içeren göz çevresi kremleri kullanın.

gözaltı morlukların lütfen yardım edin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözaltı morlukları

gözaltı morlukları

Gözaltı morlukları için: Papatya çayı ya da lavanta çayını, göz kapaklarınızda 5 er dk. bekletin
  2. lütfen yardım edin..

lütfen yardım edin..

mrb ben fatoş benim başımdan güzel bi aşk geçti anılarımız bölümüne açtım bu konuyu ama ondan sonra asla kimseye aşık olmadım öyle karamsarlaştımki hergünüm ağlayarak onu düşünerek geçio lütfen bana yardım edin çok acı çekiorum artık ağlamak değil gülmek istiorum bu yüzden kendimden nefret ediorum çok duygusal bi yapm var herşeye ağlayan biriyimdir kolay kolay aşık olamıorum korkuorum yardımcı...
  3. Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin

mrb arkadaşlar derdim şu 4 senelik bir ilişkim vardı sevgilimi çok seviyordum sözlüydük hatta aileler falan tanışıyordu yani kısacası seviyorduk birbirimizi ama onun dogum günü yani 26 agustos çok değişti dogum günü eglencesi yaptı geç saat diye gidemedim gündüzden kutladım dogum gününü ama o gün beni çagırmama sebebi beni aldattıgı için bir kız varmış ama benim haberim bile olmadı yılbaşına...
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

4 aylık kızım var.emmiyor biberon tutmuyor ne yapmalıyım yardımcı olun nolur
  5. Gözaltı Morluklarınızı Patates Suyu İle Yok Edin

Gözaltı Morluklarınızı Patates Suyu İle Yok Edin

gözaltı morlukları, gözaltı morlukları için, gözaltı morluklarına çare Sevgili melekler, bayanların en çok şikayet ettikleri güzellik sorunlarından biri olan gözaltı morlukları, yorgun bir gecenin ardından sabah kalktığınızda ayna karşısında karşınıza çıkar. Belki bebeğiniz uyutmamıştır, belki çok geç yatmak zorunda kalmışsınızdır ya da bir türlü uyuyamamışsınızdır. Tüm bu sebepler sabah...

Sayfayı Paylaş