Gözaltı Torbalarına Bitkisel Çözümler

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Gözaltı Torbalarına Bitkisel Çözümler
göz altı torbalarına bitkisel çözüm gözaltı torbalarına bitkisel çözüm göz altı torbaları için torbaları
Yorgunluğun ilk belirtisi göz altı torbalarının şişmesi olarak görülür. Bu şişmeler çoğu zaman estetik açıdan bay ve bayanların canını sıkar. Göz altı torbalarından nasıl kurtulabileceğinize dair bitkisel çözümler kızlar :tik:

gozalti-torbalari-1534.jpg


Araştırmalar, salatalık ve salatalık suyunun hassas göz çevresi için çok faydalı oldu yönünde. Aşağıdaki bitkisel tedavi yöntemide salatalık ile ilgilidir.

İki çay kaşığı minik şekilde doğranmış salatalığı bir çay kaşığı süt tozu ile karıştırın.
Göz çevrenize ve göz kapaklarınıza sürerek 10 dakika bekletip yıkayın. Bu maskeyi yaptıktan sonra gözlerinizdeki ağırlığın uçup gittiğini hissedeceksiniz.

Diğer bitkisel öneriler:
1 çay bardağı kaynar suya birer kahve kaşığı çay ve nane koyun.5 dakika beklettikten sonra süzün. Bardakta kalan posayı gazlı bez arasına koyup gözlerinize sürün.
Patatesleri soyup dilimledikten sonra gözlerinizin üzerine koyun. 15 dakika beklettikten sonra gülsuyu ile gözlerinizi yıkayın.
2 poşet çayı yarım çay fincanı kaynar suda15 dakika nemlendirip soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın. Göz kapaklarınızın üzerine yerleştirip 10 dakika bekletip yıkayın.
1 tutam ıhlamuru 1 çay fincanı kaynar suya ilave edip 10 dakika bekletin. Süzdükten sonra soğumaya bırakın.2 parça pamuğu çaya batırıp göz kapaklarınıza sürün ve 10 dakika bekletip yıkayın.
Şişliklerin inmesi için bir parça buzu göz çevresine gezdirerek sürün.


alıntı
 
Üst