Gözbebegim

AYTASI

Aktif Üye
Üye
Gözbebegim
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Denir ki gözbebeği, insanın en hassas noktasıdır. Dünyaya baktığın iki pencerenin tam ortasıdır. Gözbebeği, uzaklık ve aydınlıkta büyür, yakında ve karanlıktaysa küçülür. Aşık olunca da büyüyormuş gözbebeği, demek ki aşık olunan hep uzaktadır; ve belki bu yüzden, divanda aşkın hasretini azaltmak için sevgiliye "gözbebeğim" denir.... [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Rüyamda bizi görüyordum, gündelik bir telaşenin ortasında, yanımda olman olağanmış gibi, nasıl olduğunu hiç bilmediğim bir duygu, evet yine yarım yarım, yine kare kare, ama hissedebiliyorum, seni yine özlüyorum, ama akşam kavuşacağımı bilerek, seni çok az gördüm, ama hissedebiliyordum... [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bir telefon yakınımda ama kilometrelerce uzağımda olmaman nasıl bir şey, ben hiç bilmiyorum...Bu kez hissediyordum. Rüyaların en kötü kısmı bu; uyanıp başka bir rüyada, senin yanında gözlerimi açamamak. Telefon çalmaksızın uyandırdığını duyamamak. [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sabah uyanır, sana nasıl dokunacağımı bilemezdim eminim, öyle zamanlar oluyor ki seni nasıl seveceğimi bilemiyorum, tıpkı bunun gibi.[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ne için üzüleceğimizi, neye yanacağımızı şaşırdığımız zamanlar da oldu, hani elimi koyuyorum, öyle kanıyor ki, benim yaram, belki benim açtığım yaram, ama şifa ben değilim kendime, sensin...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ben sadece beklerim, geçsin diye, daha az acıtsın diye, izi kalmasın diye dua ederim, belki yazarım, kalemimden kan damlayabilir, benim kanım...[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gözbebeğim, canın yansa canım yanıyor, canını yakan ben olduğumda sadece daha çok artıyor, incecik sızlamaya başlıyor, tıpkı seni çok özlediğimde hissettiğim gibi, içime akıyor hasret, seni beklerken ben, gözlerimi kapatıp seni düşünürken hissedebiliyorum... Biliyorum yakınımda da olsan, yanıbaşımda da olsan seni yine özleyeceğim, ama hasretin bu türlüsü bitsin artık... [/FONT]

Cevap: Gözbebegim

ben cok tesekkür ederim beg:)endigin icin cok anlamli bir hitap sekli bende sizlerle paylasmak istedim

Cevap: Gözbebegim

çok güzel bir paylaşımdı emeğine sağlık canım

Geri