Gözeneklere ne iyi gelir

B

Behiye33

Forum Okuru
Gözeneklere ne iyi gelir
Kapanmış Gözeneklere ne iyi gelir ,yağlanma nasıl giderilir

Merhaba , benim cildim arkadaşlar çok yağlı yüzümü gece yatmadan sabunla yıkıyorum yağlanmayı gidermek için sonra tonikle iyice temizliyorum bir süre sonra siyah noktalar oluşmaya başlıyor cildime ne iyi gelir bir de gözenekler görünüyor bu gözeneklere ne iyi gelir yağlanmayı da nasıl önlerim , cildim gerçekten çok yağlı gün içerinde 2 saat geçmiyor ki yağlanmasın siliyorum yine aynı bir çözüm lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba hayatım

sanırım bu yüz cildi sorunu çok kadında hatta erkek de var hele hele cilt yağlanması ve beraberinde gözeneklerin oluşması ve o gözeneklerin giderek büyümesi çok yaşanılan bir problem. Neler yapabiliriz doğal olarak ve ucuz bir şekilde diye soracak olursan senin cildin yağlı cilt olduğu için gözeneklerin için mayonez önerecektim evet mayonez yüzüne sürüyorsun ve 20 dk. bekletip yıkıyorsun gözeneklerin küçüldüğünü göreceksin ama senin cildin yağlı bunu yapma sana süt serumu dedikleri aslında kesilmiş sütü yani sütü alıp kayttığımız da bazen süt kesilir ya hah işte kesik sütü alıyorsun cildine sürüyorsun bekletiyorsun 20 dakika sonra temizliyor yıkıyorsun hem cildinin yağını alır hem cildindeki gözenekleri küçültecek devam edersen de bunu yapmaya inşaallah kaybolacaktır.Arada bir de limon suyunu biraz suyla karıştır yüzüne sür yine beklet 20 dk. sonra yıka bir gün limon bir gün kesik süt yapabilirsin kolay gelsin.

soda kesinlikle öneririm bir de çeşitli markaların şimdi isim vermiyim titreşimli makineleri var o da sıkılaştırıyor siyah nokta temizleyici ürünle rkullandıktan sonra kesinlikle tonik yapmalısınız yoksa tekrar o gözenekler anında doluyor ve pütür pütür oluyor (hiç değilse benim burnum öyle oluyordu)

Sevgili @seda.akman hayatım isim vermeyeyim demişsin ama bence isim ver ki yanlış makina alınmasın :) Yada neden bahsediyorsan ondan işte onun ismini ver :) Reklam olmaz korukma :D:D hahaha

Geri