Gözeneklerimi sıkılaştırmak lekelerimi gidermek için krem önerileri alayım

K

karameleğimmm

Forum Okuru
Gözeneklerimi sıkılaştırmak lekelerimi gidermek için krem önerileri alayım

Gözenek sıkılaştırıcı leke giderici krem melek kadınlar kulubü gözenek sıkılaştırıcı krem forum'da.​

Kızlar sizlerden fikir almaya geldim. Gözeneklerim çok geniş şimdiye kadar da pek bir şey kullanmadım. Hem gözeneklerimi sıkılaştırmak için hem de lekelerimi giderici krem arıyorum. Etkili iyi bir krem öneriniz var mıdır kızlar? Ya da kızlar evde doğal malzemelerden bir krem tarifi varsa öyle bir şey de olabilir. Gözenek sıkılaştırıcı leke giderici krem önerilerinizi bekliyorum hanımlar.

Merhaba
Gözenekleri sıkılaştırmak için her evde bulabileceğiniz en iyi malzeme yumurtadır. Kendisi başlı başına bir protein kaynağı olduğu için gözeneklerinizi sıkılaştırmak için yumurta kırıp içine bir çay kaşığı un ekleyerek karıştırıp cildinize sürebilirsiniz. Leke giderici olarak ise zencefil tozu zerdeçal tozu hakiki bal ve limon ile leke giderici doğal maske yapabilirsiniz. Haftada 2 kez uygulamak mümkündür. 10 dk bekletin cildinizde ve ılık su ile yıkayın. Size ayrıca şimdi gözenek sıkılaştırıcı leke giderici krem önerilerinde de bulunacağım. Lancome ürünleri, Yves rocher, loreal paris ürünlerini deneyebilirsiniz ama ben size mutlaka dermatoloğa danışmanızı tavsiye ederim. Cilt tipinize uygun hangi markanın hangi ürünü kullanmanız gerektiğini kendiniz seçmeseniz iyi olur. Ayrıca yine cilt uzmanının tavsiye ettiği size uygun bir tonik tavsiyesi olacaktır. Tonik gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olacaktır.

''Gözeneklerinizi sıkılaştırmak için doğal maske tarifi'' isterseniz hemen aşağıdaki ilk linke tıklamanız yeterli olacaktır. İkinci linkte ise ''leke giderici maske'' tarifi var canım dilersen linkten ulaşabilirsin.

Geri