Gözlerimin Önünde Kaybettik..

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Gözlerimin Önünde Kaybettik..
vefat, haberleri, hakkında, havuzda cenaze olayı hakkında yazı burada

Hanımlar patlayacak gibiyim içim sıkılıyor. Siz hiç hayatınızda tam can vermek üzere olan bir mefta gördünüz mü?

uzgun-25.jpg

Havuz girişinde karşılaştık önce çok tuhaf görünüyordu bir an içim burkuldu Fisun Hanımda baya yaşlandı dedim yürüdüm yerime.. Demekki son görüşümmüş onu!

Çok fenaydı teyze 70 yaş üstü ve havuza gelmiş güneşleniyor. Birde astımıvar. Birden fenalaşıyor ve nefeside kesiliyor. Resmen yarı ölmüş durumda. Ambulans çağırıyoruz ambulans yarım saatte geliyor o arada zaten hasta malum.. ambulans geliyor ve hastaya başlıyor müdahaleye tabi boşuna.. Tam o sıra hafiften bakıyorum bakmaz olaydım tam o an veriyor son nefesini Fisun hanım.

O kadar çaresiz geldi ki gözüme tanıdıktı nerdeyse hergün gelirdi bizim işyerine restaurantta yada havuza güneşlenmeye..

Ölüm bu nerde nasıl geleceği belli olmuyor işte Dün 16:00 gibi hayata kapadı gözlerini Tüm gece rüyasını gördüm hem korktum hem ağladım..

Ah be teyze o yaşta o bünyeyle sokakta yürümeye mecalin yokken sen havuzlarda ne arıyorsun. Ecel işte çağırmış demekki..

Allah Rahmet Eylesin..
Bir tanemi seveni yokmuş anlamıyorum ablası yanındaydı evine gitti bıraktı meftayı orada kimseler yoktu başında insanlık bumu ya bir kişi bile beklemezmi cenaze arabası gelene dek..

Canim Allah rahmet eylesin,saglikta yanimizda olanlarin hastalikta ve olumlede de olmasi gerekli.Bunu basaran insana ne mutlu.

Allah rahmet eylesin Allah taksiratını affetsin canım ölüm herkesin hakkı zamanımız geldiğinde hepimizin gideceği yer orası..

Geri