Etiketler:
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Gözlüklü yüze makyaj sırları

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Numaralı gözlük hem gözün, hem de göze yapılan makyajın farklı görünmesine neden olabilir. Bunun için yapılacak en önemli şey birkaç temel hileyi bilmek ve gözlüğün değiştirdiği görüntüye göre makyajı değiştirmektir.
    - Pastel tonlar seçip göz kapaklarına hafif gölgeler yapın.

- Bazı durumlarda gözlükler gözleri büyütmelerinin yanı sıra hafifçe deforme gösterir. Bu problem varsa hafif makyajla, göz çevresinde belirginleşen ufak defoların vurgulanmamasına çalışılmalıdır.

- Miyopluk gibi durumlarda da gözlüklerin gözü daha ufak gösterdiği olur. Bu durumda da gözün daha belirginleştirilmesi gerekir. Bunun için koyu tonlar seçmek, açık renklerden uzak durmak gerekir.

- Numaralı gözlük takan kadınların yapacağı en başarılı makyaj, hafif olan makyajdır. Göz kapağına farla yapılan bir gölge, ince bir kalem vurgusu ve tek bir kat maskara gözlüklerinizin altında kalan gözlerinizi ortaya çıkartacaktır...

2. sluntse

sluntse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gözlük kullanmıyorum ama güzel anlatılmış canım gözlük kullanan arkadaşlarımla paylaşırım

Gözlüklü yüze makyaj sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolay makyajın sırları!

kolay makyajın sırları!

kolay makyaj sırları kolay makyaj en video Çok az zamanınız var ve evden hemen çıkmanız gerekiyor bu durumda makyajınız ne olacak? İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı kullanın. Rengi cildinizden bir ya da iki ton açık...
  2. Başarılı makyajın sırları ...

Başarılı makyajın sırları ...

Kusurları örtmek için yapılan makyaj bazen aksine yol açabiliyor Kadınların en büyük güzellik sırrıdır makyaj. Cildinizdeki kusurları kapatır, kendinizi iyi hissettirir. .Fakat bazen öyle hatalar yapılır ki makyaj sizi çirkinleştirir. Bir güzellik adımı daha atmadan makyaj yaparken yapılan hataları gözden geçirin.. Dudak kaleminin koyu renk olması - Koyu renk bir dudak kalemi ancak koyu...
  3. mükemmel makyajın sırları

mükemmel makyajın sırları

Güzelliğiniz ile aefes kesmek mi istiyorsunuz? O zaman vereceğimiz ipuçlarına çok dikkat edin. Krem şeklindeki fondötenden yüzünüze bir parça sürüp parmak uçlarınızla yavaş yavaş yüzünüze yedirin. Fondöte*nin üstüne, kesinlikle pudra sürmeyin. Göz makyajına başlamadan önce gözkapağınızın çevresi*ne yüzünüze sürdüğünüz fondötenden bir ton açık başka fondöten sürün. Göz altına hafifçe pudra...
  4. Çabuk makyajın sırları

Çabuk makyajın sırları

Çabuk makyajın sırları Çok az zamanınız var ve evden hemen çıkmanız gerekiyor bu durumda makyajınız ne olacak? İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı kullanın. Rengi cildinizden bir ya da iki ton açık olmalı....
  5. Makyaj Yapmanın Sırları

Makyaj Yapmanın Sırları

makyaj nasıl yapılır video hafif makyaj yapmanın püf noktaları doğru video Meleklerim makyaj yapmayan kadın yoktur...Kimimiz ara sıra özel günlerde, kimimiz her gün mutlaka makyaj yaparız. Ama çoğumuz doğru makyaj yapma tekniklerini bilmeyiz... Şimdi sizlere doğru makyaj nasıl yapılır makyajın vazgeçilmez beşlisi olan fondöten, pudra, allık, rimel ve ruj nasıl kullanılır anlatıcam... Merak...

Sayfayı Paylaş