gözyaşı ve ben...

NaZMeLeK

Yeni Üye
Üye
gözyaşı ve ben...
gözyaşlarım benim en kıdemli en sadık dostlarım...biliyor musunuz beni asla yalnız bırakmiyorlar onlar.hele bu günlerde hiç...annemi çok özledim ben:cry:artık dayanamiyorum.ona sımsıkı sarılmak istiyorum onu koklamak öpmek istiyorum.onunla oturup saatlerce dertleşmek istiyorum ama o çok uzaklarda ve şimdi de gelme şansı yok..belki yılbaşında 1 haftalığına gelir sonra da yine beni yalnız bırakıp gider...anneciğim sensiz çok kimsesizim ben ne olur gel....:hail:

Canim allah kavustursun...

Insallah en kisa zamanda sag salim kavusursun annecigine...

Tatlim hayat kosullari ayiriyor iste bazen yavruyu anasindan..

ama annen hayatta (allah uzun ömürler versin)
ve ona kavusabilmenin nekadar gzl birsey oldugunu biliyorsun..
yani demem o'ki canim, allah verecekse bile böyle ayrilik versin.
Tmm aranizda mesafe var, kelimelere sigmayan özlem var, AMA tüm bunlara ragmen YINE KAVSABILME IMKANI VAR...

Senin kadar sansli olamayanlarda var canim.

Bu yüzden o kiymetli göz yaslarini gercekten gerektigi zaman dök. :)

tmm tatlim :)

En kisa zamanda annenin kokusunu icine cekebilmen dileygiyle canim ....

Saglicakla kal :kiss:

teşekkürler canım.doğru söylüyorsun ben çoğu insana göre çok şanslıyım.ama bazı anlar oluyor ki dayanamiyorum.6 yıl da az bir süre değil...sağol bitanem...

Allah kavustursun canim,insallah yakinda gelir.Bende bu gun annemi yolcu ettim,dedigin gibi cok uzaga gitti o da,Allah baska turlu ayrilik yasatmasin.Giden elbet bir gun gelir,ben,anneme gitki gelebilesin derdim.Simdi gitti ama gelecek.Sende en kisa zamanda annene kavusursun insallah.

Sagol tesekkurler,ben alistim artik bu gidislere ama yine de kolay degil.Ne kadar alisirsan alis kolay degil.Allah cumlesini sevdiklerine kavustursun.

Geri