1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Grenadines'dan Cennet Gibi Resimler

Konu, 'Dünyadan ülke ve şehir tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Grenadines'dan Cennet Gibi Resimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yağmur resimleri gerçek gibi

yağmur resimleri gerçek gibi

Yağmur resimleri yağmur resmi yağmurlu resimler yagmur resmi yagmur resimleri Küçüklüğümde, yağmurdan kaçardım sevmezdim ben ya. Daha sonraları büyüdüğümde, o günleri hatırlayacağım ve isteyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Yağmurda sevdiceğinizle el ele, ağzınızdan duman çıka çıka, ya da sigaranızı tüttüre tüttüre yürümek gibisi var mı ? Hele bir deniz kıyısın da ya da göl kenarında iseniz demeyin...
  2. Hayal edilmiş cennet resimleri

Hayal edilmiş cennet resimleri

cennet resimleri cennet resmi cennetin resimleri çeşitleri cennetin resmi
  3. Cennetten kovulmuş bir melek gibi...

Cennetten kovulmuş bir melek gibi...

Eğer Tek kelimeyle anlatabilecek kadar hafif yaşasaydım aşkını,anlatabilirdim belkide bütün hisslerimi bir çırpıda ! Ama o kadar kolay değil işte ... Varlıgının mükemmelligini anlatmak ne kadar güzel ve zorsa Yoklugunu anlatmakta bir o kadar kan,elem ve göz yaşı dolu !.. Nasıl başlamıştı nasıl birden bire senle olmustum anlamamıstım bile...insanın kendisini birden bire mükemmel bir rüyada...
  4. Cennetten bir köşe Cide resimleri

Cennetten bir köşe Cide resimleri

cide resimleri cide resmi resmi sitesi cennetten görüntüler İtiraf ediyorumki bu bölüme yani özellikle Karadeniz bölgesindeki tanıtımlara konu açana kadar bu bölgenin cennet kadar güzel olduğunu bilmiyordum evet az çok yeşilini biliyordum duyuyordum ama resmen ben Karadenize aşık oldum diyebilirim inşallah ölmeden önce bu bölgeyi görmeyi Allah herkese ve tabiki banada nasip eder olmaz böyle...
  5. Dünya Gözüyle Hayal Edilmiş Cennet Resimleri

Dünya Gözüyle Hayal Edilmiş Cennet Resimleri

Cennet Cennet Resimleri Allahım inşallah gerçek cennetine alır bizleri...Hayal olarak çizilmiş resimler ama eminimki hayalimizin ötesinde aklımıza gelmeyen daha şeyler vardır gercek cennette...İşte buralarda Dünyadan cennet gibi yer...

Sayfayı Paylaş