Greyfurt yiyerek zayiflayin

CaRiZmA

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Greyfurt yiyerek zayiflayin
soda zayıflatırmı greyfurt zayıflatırmı greyfurt zayiflatirmi suyu akşam yemeği yememek
Greyfurt ve limon yiyerek nasıl zayıflarsınız?
greyfurt.jpg
Metabolizmayı hızlandırmanın üç yolu var. Birincisi, metabolizmayı hızlandırıcı tiroit hormonları. İkincisi, bitkisel orijinli metabolizma hızlandırıcılar. Üçüncüsü, metabolizmayı hızlandırıcı yiyecekler. Örneğin narenciye grubundan limon ve greyfurt metabolizmayı hızladırmaya yardımcı oluyor. Yemek aralarında yenilecek bir greyfurt ya da mide problemi yoksa taze limon suyu metabolizmayı hızlandırıyor. Limon yemek zor olabilir, soda ile tüketilebiliyor. Sabahları soğuk duş almak da metabolizmayı hızlandırıyor. Sabahları erken kalkın ve sabah sporu yapın. Uyumadan zayıflanamaz bu nedenle akşam erken yatmak da zayıflatır. Ayrıca, aç kalmak metabolizmayı zayıflatır; az az, sık sık yemek doğrudur.

Halsiz hissetmeden diyet yapın
Aç kalmayın, besleyici unsurları mutlaka alın. Amino asitlerden, proteinlerden zengin gıdalarla beslenin. Yumurta beyazı, proteinden çok zengindir. 18 yaşında bir genç, iki yumurta beyazını rahatlıkla yiyebilir. Vitamin zengini besinler tüketin, taze yeşil yiyecekleri tercih edin. Konserveler ve özellikle yapay içeceklerden uzak durun.

Diyetten sonra nelere dikkat etmelisiniz?
Diyetten sonra kilo almamak için o kiloda ne kadar sıkıntı çekildiği hatırlanmalı. Eski resimleri, eski kıyafetlerinizi saklayın. Zayıflayanlar her an dikkatli olmalılar. 2-3 seneye kadar yağ hücreleri kaybolmuyor, miktarları azalıyor ve en ufak bir tekrarda eski haline dönüyor. Bu bakımdan eskisinden 3-4 kat daha dikkat edilmesi gerekiyor.

ivillage
 
Üst