1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Greyfurtla Güzellik Maskesi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Greyfurtla Güzellik Maskesi tarifini burdan benimlede paylaşın lütfen o maskeye acil olarak ihtiyacım var

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Greyfurtla Güzellik Maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Greyfurtla Yapılan Cilt Maskesi

Greyfurtla Yapılan Cilt Maskesi

Greyfurt güzellik maskesi greyfurtla yapılan cilt maskesi greyfurt cilt maskesi Greyfurtun özellikle yağları eritme özelliği başta olmak üzere vücuda pek çok faydası var melekler :) Bu C vitamini deposu meyve, cilt için de gençlik iksiri. Greyfurtla hazırlanan cilt maskesi için buyrun yazımıza geçelim :) C vitamini bakımından oldukça zengin olan Greyfurt genç kalmayı sağlar.Greyfurt yüze...
  2. Cilt Güzelliği İçin Bal Maskesi

Cilt Güzelliği İçin Bal Maskesi

cilt güzelliği bal maskesi Tadı ve faydasıyla sofralarımızın baştacı besinlerinden biri olan balın, cilt güzelliği için pek çok faydası var melekler :) İşte balın cilde faydası ve birkaç cilt maskesi tavsiyesi :tik: Bal; içeriğindeki birçok vitamin mineral antioksidan ve aminoasitlerle değerli bir besin maddesi olmasının yanında her geçen gün yeni bir tedavi edici özeliği...
  3. güzelliğinize güzellik katacak mucizevi temizleme maskesi..

güzelliğinize güzellik katacak mucizevi temizleme maskesi..

cilt maskesi güzellik maskeleri cilt maskeleri Merhabalar Meleklerim.. Bugün sizlere evde kendi ellerimle yaptığım Annemin yüz temizleme maskesi tarifini verecem. Annem 45 yaşında ve hala bebeksi tertemiz bir yüze sahip. Tabiki bu güzelliği yıllardır kullandığı maskeye borçlu. burda çooook önemli bir gerçekten bahsetmek istiyorum. temiz olmayan bir cilde ne kadar makyaj yaparsanız yapın...
  4. kendim güzellik maskesi yapabilirmiyim evde ?

kendim güzellik maskesi yapabilirmiyim evde ?

Arkadaşlarıma bakıyorum da kendilerine çok bakıyorlar. Bir sürü kremler maskeler kürler. Ben de özeniyorum ama durumumuz kozmetiklere para yatırmaya yetmez. Diyorum ki ben de evde kendi kendiem birşeyler yapsam güzelleşsem, olur mu?Evde neler yapabilirim ?
  5. Kleopatra'nın Güzellik Maskesi

Kleopatra'nın Güzellik Maskesi

güzellik maskesi, kleopatranın güzellik sırrı, kleopatranın güzellik sırları Sevgili melekler, yüzyıllardan bu yana gelen güzelliği dillere destan olan Mısırlı Kleopatra'yı yaptığı süt banyolarıyla tanıyoruz. Oysa Kleopatra'nın güzelliğini sadece süt banyolarından almadığı, yaptığı maskelerle de güzelliğine güzellik kattığı söyleniyor. Aslına bakarsanız bazı kaynaklar bu kadının aslında...

Sayfayı Paylaş