1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

gri yatak odaları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Gri rengi kıyafetlerde çok seviyorum. Yatak odaları gerçekten harikalar :D Teşekkürler paylaşım için.

gri yatak odaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yatak odaları

yatak odaları

yatak odaları mobilya kahverengidir..mobilyayı en asil gösteren renk kahverengidir diyorsanız işte tam sizlik yatak odaları..buyrun efendim...:)
  2. Yatak odasında değişiklik

Yatak odasında değişiklik

odada değişiklik Yatak odanızda biraz değişikliğe ve yeni bir soluğa ne dersiniz?:tik: Yatak odanızı sıcacık bir sığınağa çevirmekten, ev yapımı mumun ışığında keyiflenmeye uzanan bir dizi yöntemle bu kasvetli mevsimde etrafınızı sıcaklık ve rahatlık kuşatsın. Evinizin kapılarını neşeye açın Sıcak, davetkâr bir ev yaratmak söz konusu olduğunda, ayrıntılara verilen önem elinizdeki paradan ya...
  3. Grinin sadeliği yatak odanizda

Grinin sadeliği yatak odanizda

GRİ RENK SON ZAMANLARIN MODA RENGİ OLARAK DA TANIMLANABİLİR :) YATAK ODASINDA JKULLANAN AZDIR DİYE TAHMİN EDİYORUM ÇÜNKÜ GRİ DEYİNCE AKLA MAT VE SOĞUK BİR HAVA VERİR HİSSİ GELİYOR TABİ ÖRNEKLERİNİ GÖRDKTEN SONRA SANIRIM SİZİN DE BENİM GİBİ FİKRİNİZ DEĞİŞECEK :) İŞTE GRİ YATAK ODALARI [/B][/COLOR][/FONT][/URL]...
  4. Yatak odanıza ay doğuyor

Yatak odanıza ay doğuyor

Gece lambası modelleri Ay gece lambası Gece herkes uyuduğunda, sessizlik hakim olduğunda ayı seyretmeyi çok severim. Hele ki deniz kenarında yakamozu seyretmek... En keyif aldığım anlardan biri, yakamozla birlikte arındığımı hissediyorum. Kenan Doğulunun ayışı şarkısıda ortama uyum sağlıyor. Gece yatmadan ay hangi halde diye bakarım. En sevdiğim hali ise dolunay. Bu ay gece lambası ile ay...
  5. Grinin kasvetli havasını odalarda giderebilmek

Grinin kasvetli havasını odalarda giderebilmek

Renk dendiği zaman odalarda canlılık ya da uzun süredir kullanılan bir renk değişimi akla gelmektedir. Renk değişiminde kimsenin akla getirmediği bir renktir gri. Hani kasvete bürünmüş bunalımda derler ya o hesapta bir değişim akla gelir gri denildiği zaman. Gri rengi bugün sizlerle ev dekorasyonuna yakıştıralım ister misiniz? Gri renk ile odalardaki görünüm zenginliğini yakalamak ve grinin...

Sayfayı Paylaş