Grip için hangi bölüme gidip muayene olmalıyım?

• Konbuyu başlatan Yesilimmm
  • Başlangıç tarihi
Y

Yesilimmm

Forum Okuru
Grip için hangi bölüme gidip muayene olmalıyım?

Grip için hangi bölüme gidilir melek kadınlar kulübü grip için hangi bölüme randevu alınır forum'da.​

Arkadaşlar Bir haftadır çok kötüyüm boğazım şişti sesim çıkmıyor ne kadar bol su içsem soğuk algınlığı ilacı da alsam geçmek bilmedi. Ben bu yıla kadar hiç hasta oldu mu bilmiyorum ama korunmayı da yaşadığım şu anda da yaşadığım çok ağır bir hastalık grip mi bilmiyorum aslında testte yaptırmadım grip olduğunu düşünüyorum ve söyleyenler var grip semptomlarını gösteriyorum. Grip için hangi bölüme gidilir arkadaşlar acaba bir güçlü ilaç filan verir mi dr? Grip için evde yapabileceğim şeyler nelerdir yardımcı olun lütfen çok kötüyüm baş ağrısından ölmek üzereyim.

images (12).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Grip maalesef biraz ağır geçen bir hastalıktır nezleye soğuk algınlığına göre biraz zor geçirebilirsiniz. Grip olduğunuzda mutlaka ılık bir şeyler içmeniz gerekir. Çünkü bazı insanlar için grip ağır geçirilebiliyor. Grip için bazen antibiyotik ilaçlar bazen parasetamol ve öksürük şurupları verilebilir. Doktorunuz size uygun tedaviyi uygulayacaktır.

"Grip için hangi bölüme gidilir hangi bölümden randevu almalıyım?​

Grip için hangi bölüme gidilir? Grip hastalığını ağır geçirenler için kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanına ya da iç hastalıkları uzmanına görünebilirsiniz. Kulak burun boğaz uzmanı size gerekli tedaviyi uygulayacaktır. Ama size tavsiyem dinlenme ve bol ılık su ekstra sıvı almanız. Meyve sebze taze taze yemeniz yönünde olacaktır. Bol bol soğan yiyin valla en güzel seylerden biri soğan. Bir baş soğanı kesin yiyin doğal antibiyotik bundan iyi ilac da yoktur diye düşünüyorum. Mutlaka dinlenin de.

Yine grip ile alakalı en çok sorulan sorulardan biri de hamilelikte grip. Aşağıdaki linkte "hamilelikte grip riski ve grip aşısı" konusunu inceleyebilirsiniz.

Geri