Gripten en hızlı nasıl kurtulurum

M

Merya911

Forum Okuru
Gripten en hızlı nasıl kurtulurum
Gripten en hızlı nasıl kurtulurum bitkisel doğal bir yöntem ya da ilaç tavsiyesi gribi çabuk atlatmak istiyorum

Selam

Yaklaşık 1 hafta önce başıma gelmeyen kalmadı. hafif Ateş vardı halsiz mi burnumda tıkanıklık Annem hemen doktora gitmemi söyledi. hatta benimle birlikte doktora geldi Devlet Hastanesi'ne gittik .Doktor muayene etti ama yanıma yaklaşmadı bile kan testleri verdi gittim Kan testlerini yaptırdım. Dr testlerin içerisine covid-19 Testini de yazmış .Ben bilmiyordum. covid-19 dan da şüphelenmiş gerçi böyle her giden hastaya covid-19 testi de yapıyorlarmış Neyse ki doktor test sonuçlarına baktı gripsin dedi soğuk algınlığı grip var dedi bildiğimiz İlaçları verdi dinlenmen lazım dedi bu ilaçları da kullan dedi yolladı.Verdiği ilaçları kullanıyorum ama 4 gündür herhangi bir hafifleme olmadı gripten nasıl kurtulurum Yani hızlı bir şekilde nasıl kurtulurum . Doktor bir 10 güne geçer dedi Ben bunu bir hafta daha mı çekeceğim hızlı bir şekilde nasıl kurtulur kendime gelirim yardımcı olur musunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Merya

Yazdığın gibi gerçekten de öyle covid 19 un belirtileri ile grip belirtileri birbirlerine çok benzer doktorun Sen de covid-19 dan şüphelenmesi de gayet doğal. ama bütün bunlara iyi yanından bak En azından covid-19 değilsin Hatta test bile yapılmış sana .Hatta ailen de değildir. Çünkü sen covid19 olsan onlara da bulaşırdı ya da onlar olsaydı sana bulaşırdı.

Şimdi gelelim gripten en hızlı şekilde nasıl kurtulurum sorunun cevabına. Eskiler ilaçla bir haftada ilaçsız 7 günde geçer derler Senin ki de ona benzeyecek gibi neticede ama yine de sana bir bitkisel çok güçlü bir kür önereceğim.

Bu önereceğim güzel karışım hem senin bağışıklık sistemini çok güçlendirecek hem vücudundaki bütün enfeksiyonları iyileştirecek , hem mikropları öldürecek, hem de kan dolaşımını arttırıp vücudundaki toksinlerin atılmasına yardımcı olacak.

Meşhur bitkisel kürümüz zerdeçal zencefil ve bal. Neredeyse iyi gelmediği hastalık yok gibi ya. Eşit miktarda zerdeçal zencefil ve balı karıştırıyorsun zencefil ve zerdeçalı tabii toz olarak temin etmelisin . Tadı biraz acı olacaktır . Ama bal oranını biraz arttırabilirsin çok da arttırma çünkü zencefil ve zerdeçal oranını düşürmüş olursun.

Bu karışımı her gün 3 kez aç karnına, alabilirsen 1 yemek kaşığı alamazsan bir tatlı kaşığı ama en az bir tatlı kaşığı aç karnına alıyorsun . Aldıktan sonra 1 saat su içmiyorsun , 1 saatten sonra su içebilirsin. Bunun etkilerini hemen ertesi gün görmeye başlarsın biraz daha dinçleşirsin ama rahatsızlığın tam olarak en az 3-4 günde geçecektir . Bunun yanında C vitamini de almanı öneririm normal tablet olarak da alabilirsin portakal limon yeşil biber gibi yiyeceklerden de alabilirsin tercih Senin. Ama biz biraz tembelizdir tablet olarak alırız genelde değil mi. Geçmiş olsun tatlım.

Geri