gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.023
    Ödül Puanları:
    113

Grup Gökçen - Şehitler Ölmez

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İzmir'den Artvin'e bu vatan bizlerin Kanıyla sulandı binlerce şehidin
    Bir avuç toprağın, bir yeşil yaprağın
    Hakları ödendi, şahitsin Bayrağım

Şehitler ölmez, vatan bölünmez
    Bu yoldan geri, geri dönülmez

Bu vatan aşkıyla büyüdük biz anam
    Sahip olamaz ki toprağıma düşman
    Binlercemiz öldük, yine de ölürüz

Yıldıramaz kimse, işte son sözümüz
    Şehitler ölmez, vatan bölünmez
    Bu yoldan geri, geri dönülmez

Grup Gökçen - Şehitler Ölmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Gökçen - Vermezlerse

Grup Gökçen - Vermezlerse

Sevdim seni ta yürekten Sevdim seni en derinden Bu sevdanın adı başka Dağlar selam durur aşka Töre der ki; isteyelim Allah'ın emri diyelim Nişan, düğün bir arada Bayrağımın arkasında Vermezlerse biz alırız Vermezlerse kaçırırız Köyün töresidir deriz Bozkır töresidir deriz hey Sevip te ayrı kalanlar Günahı kimde ararlar Yunus gibi sevdalanıp Bambaşka çarpar yürekler İstedik te vermediler...
  2. Grup Gökçen - Sarı Zeybek

Grup Gökçen - Sarı Zeybek

Dağlarda vatan için çarpışırız Canımızla, kanımızla savaşırız Çöllerde, susuz kalsak da çöllerde Canımızla savaşırız hey Bizim için önce Allah sonra vatan Bayrak için kurşun yeriz hiç korkmadan Hiç üzülme sonra sen gelirsin hey yar Sonra sen gelirsin yarim hey! Sarı zeybek çıkmış bak Kocatepe'ye Ardında milyonlar, Turan ellerde Sen düşünme, biz varız Mustafa Kemal Biz buradayız Mustafa...
  3. Grup Gökçen - Ne Çare

Grup Gökçen - Ne Çare

Ey Tanrı'm; sana sığınıyorum Bir nefes ve de bir hıçkırık Bu beden bu kalbi zor taşıyor Çünkü ben sensiz yapamıyorum Bu şehirin bir de gözlerinin Söylediğin anlamsız sözlerinin Hayatımın en zor anlarının İçinden çıkamıyorum Tek bir söz söyleyip gideceğim Gözlerime bir daha bak ne olur Eyvahlar sarıyor her yanımı Ne çare bu gönül artık dayanamıyor Biliyorum son son sözü söyleyip Gideceksin...
  4. Grup Gökçen - Dinleyin Ağalar

Grup Gökçen - Dinleyin Ağalar

Dinleyin Ağalar, dinleyin beyler Bacılar, kızanlar Bir destan anlatacağız size Hikaye değildir bunlar Bir musibet, bin nasihatten İyi demiş atalar Kaç musibet geçirdik Oyuk oyuk oldu aldığımız yaralar TÜRK! En büyük, en kutlu sevdalarla doğdular TÜRK! Tanrı'nın yeryüzündeki askerleri oldular TÜRK! Yıldırımlarla, kasırgalarla, boralarla yarıştılar TÜRK! Yiğittiler, merhametliydiler, en...
  5. Grup Gökçen - Abalım

Grup Gökçen - Abalım

Abalımın cepkeni, safi sırma ilikli, Abalımı vuranlar da oniki'de Giritli. Abalım, Abalım, başı aman belalım Abalım, Abalım, gözleri elalım Yandım da efeler yandım Abalı'da zeybeğe!!! Beş parmak dağından gece aman ben geçtim Anadan, babadan, yardan aman vazgeçtim Abalım, Abalım, başı aman belalım Abalım, Abalım, gözleri elalım Yandım da efeler yandım Abalı'da zeybeğe!!!

Sayfayı Paylaş