GSS Borcumu ödemezsem ne olur kızlar yardım edebilir misiniz ?

G

gss mağduru

Forum Okuru
GSS Borcumu ödemezsem ne olur kızlar yardım edebilir misiniz ?
Kızlar selamlar ben evli değilim ve e devlet şifresi alarak baktım 3 bin tl gibi gss borcum olmuş. Ben şimdi bu borcu ödemek zorunda mıyım ? Bir kaç yerde yapılandırma yaparak gss borcum için gelir testi vs yaptırmam gerektiği yazıyor. Tam olarak bilgi alabileceğim bir yer var mı yada bilgisi olan bana yazabilir mi lütfen ? :S

Selamlar değerli üyemiz GSS BORÇLARINIZI buradaki linke bakarak çözümleyebilirsiniz. Bu durumda olan kişiler için konu açmışlar inceleyin isterseniz

Kızlar selamlar ben evli değilim ve e devlet şifresi alarak baktım 3 bin tl gibi gss borcum olmuş. Ben şimdi bu borcu ödemek zorunda mıyım ? Bir kaç yerde yapılandırma yaparak gss borcum için gelir testi vs yaptırmam gerektiği yazıyor. Tam olarak bilgi alabileceğim bir yer var mı yada bilgisi olan bana yazabilir mi lütfen ? :S

Vallahi aklınızdan bile geçirmeyin derim size. Öncelikle Kaymakamlığa giderek bi gelir testi yaptırmayı deneyin belki ücretler düşer. Birde bu malum darbe girişiminden dolayı devlet vatandaşa teşekkür babında bir çok şeyin faizini vs silecek ama siz iyisimi dediğim gibi kaymakamlığa gidip bi sorun isterseniz. Mecburen ödeyeceksiniz yoksa adınıza haciz çıkacaktır. Bankadaki paranıza evinize arsanıza her şeyinize rehin koyabilirler mecbursunuz :)

Haydaaaa yandık ya desenize mecburen ödeyeceğiz demek ki. Ama bilgi için teşekkür ediyorum belkide af çıkar birde beni heralde müracaat etmediğim için prim kat sayımı en yüksekten göstermişler böyle bişi var mı ?

Evet Gss için misafirimizin dedikleri dikkate alınabilir. Zira af geleceği de kuvvetle ihtimal arkadaşım. Artı sorduğunuz soruyu araştırdım evet Gelir testi yaptırmayanlar için en yüksek meblağ çıkıyor. Kaymakamlığa giderek Gelir testi yaptırmak istediğinizi vs söyleyin muhtemelen sizinki düşmeyecektir ama yinede şansınızı deneyin.

Dediğimiz gibi çok fazla bilgiye sahip değiliz.

Vallahi banada borç çıkmıştı ama ben bi son tarih vardı gelir testi yaptırdım 30 küsürden hesapladılar baya bi düştü borcum ve ödedim. Evet Kaymakamlığa gideceksiniz. Gelir testini yaptırın birde af olayı çıkacaktır deyim size.

Sağlık için mecburen ödüyorsunuz ne vardı yani müraccat etseniz de 40 tl ödeseniz olmaz mıydı :) Neyse giren girdi artık mecburen gidip öğreneceksiniz.

CANUŞ

Geri