1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.110
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  GSS prim borçları nasıl iptal edilir ?

  Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  Gss prim borcu nasıl iptal edilir ?
  Benim haberim bile yok adıma bir kağat geldi ve benim ortalama bin tl üzerinde gss prim borcum olmuş yahu bunu iptal ettirebilir miyiz ben üniversitede okuyorum bu konuda bilgisi olan var ise bana yazabilirmi çok müşkül durumdayım ki ben zaten okulda bile zor okuyorum lütfen bana bir yol gösterin ne izlemeliyim nasıl iptal ettirebilirim bu gss borçlarını ?

  GSS PRİM BORÇLARI NASIL İPTAL EDİLİR ?

  11 Kasım 2013 tarihindeki prim borçları ile ilgili size bilgi vermeden şunu söylememiz gerekiyor. Gss prim borçlusu olabilmeninnde şartları var yani devlet herkese bu prim borçlarını göndermiyor. Yanlız geçtiğimiz yıl sonunda ortalama 5 milyon kişinin prim borcu olduğunu biliyorduk. Devletimiz de malum seçim zamanı olduğundan dolayı artık siz buna seçim için güzellik mi dersiniz bilemiyorum ne dersiniz, bu çalışmaya girecek ve 5 milyon gss prim borcu olanların http://www.sgk.net/gss-sorgulama/gss-prim-borcu-nasil-iptal-edilir.html borçlarını ödemeleri için yapılandırma yapacak. Yapılandırma olduğunda sitemiz üzerinden sizlere duyuru yapacağız.  Saygılar sunuyoruz.

  SGK.NET
   
GSS prim borçları nasıl iptal edilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe

  Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe

  Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe olarak bana anlatır mısınız lütfen arkadaşlar iptal etmem lazım.
 2. babamın bağkur prim borcunu nasıl öğreneceğiz

  babamın bağkur prim borcunu nasıl öğreneceğiz

  Babam bağkurlu ve prim borçları var,Yalnız ne kadar borcu var bilemiyoruz, nerden nasıl öğrenebiliriz ?
 3. facebook beğenileri nasıl iptal edilir

  facebook beğenileri nasıl iptal edilir

  Arkadaşlar gıcık olduğum biri var ve ona verdiğim tüm face beğenilerimi geri almak istiyorum.Nasıl yapabilirim bunu, bana yardım edermisiniz?
 4. Kimler GSS Prim Borçlarını Sildirebilirler?

  Kimler GSS Prim Borçlarını Sildirebilirler?

  gss prim borcu sildirme, gss borç sildirme, gss prim borcu olanlar Sevgili melekler, sistemin tam olarak oturamaması sebebiyle zaman zaman 25 yaşından küçük öğrencilere GSS prim borcu çıkmaktadır. Bu durumlarda SGK'ya başvuru hakkı mevcuttur. Bunun sebebi öğrenci olduklarını SGK‘ya bildirmemeleridir. Bu bildirim her sene 1 adet öğrenci belgesi ile yapılmaktadır. Öğrenci bildirim yaptığı...
 5. Digitürk ve Lig Tv Nasıl İptal Edilir?

  Digitürk ve Lig Tv Nasıl İptal Edilir?

  Digitürk nasıl iptal edilir,lig tv nasıl iptal edilir,lig tv iptal etme dilekçesi nasıl yazılır,digitürk iptal etme dilekçesi nasıl yazılır,digitürkü iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım,lig tv iptal şartları nelerdir, 1-Digiturk iptal şartları nelerdir? Abone olurken tüm kolaylığı sağlayan bir kurum iptal için ise ya şubeye gitmemizi EMREDİYOR ya da 21. Yüzyıl Türkiye’sinde en riskli...

Sayfayı Paylaş