GTA Oyununda Vice City Hile Şifreleri Nasıl İptal Edilir ?

T

TİTAN

Misafir
GTA Oyununda Vice City Hile Şifreleri Nasıl İptal Edilir ?
Gta Vice City Hilelerini İptal Etme
Gta Şifreleri nasıl İptal Edilir

Sevgili melekler, en soın sizlerle paylaştığımız GTA oyununda merdiven çıkma adlı konumzuun ardından bu sayfamızda da Gta Şifreleri nasıl İptal Edilir öğrenmek isteyen meleklermiz ve sayın misafilerimiz için Gta Vice City Hilelerini İptal Etme hakkında bilgiler vereceğiz....

Gta Vice City oyun hilesi şifreleri ile zor görevlerden ve oyunun takıldığınız yerlerinden kolayca kurtulmanız mümkün. Fakat oyunun ilerleyen aşamalarında ya size zor görevler veriyor yada sıkıcı olmaya başlıyor. Bunun için şifre kullanıdığınız özellikleri iptal etmeniz lazım. Hangi özelliği iptal etmek istiyorsanız hile şifresini tekrar yazdığınızda yada başına off yazıp şifreyi girdiğinizde, hile iptal olmuş olur.

1

11111

Misafir
yyya iptal edilmiyo napcamm offff

S

serdar345

Misafir
ben yaptım oldu

B

berkay aygur

Misafir
hay gta aya da olmuyoooooo of

G

gizlikonuk

Misafir
GTA VICE CITY İ GÖREVLERİ BİTİRDİM KISACA OYUN BİTTİ AMA BEN OYUNU YENİDEN OYNAMAK İSTİYORUM SİL BAŞTAN..
ÇÖP KUTUSUNA ATIP TEKRAR YÜKLEDİM OYUN EN BAŞTAN BAŞLAMADI YİNE. OYUNU TEKRAR BAŞTAN OYNAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

GTA 4 Bilgisayar Oyununda Nasıl Ev Alınıyor ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
GTA Vice City Oyununda Limuzin Şifresi Hilesi GTA Vice City Oyununda Limuzin Şifresi Hilesi
GTA Limuzin Hilesi GTA Vice City Limuzin hilesi Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız GTA polis olma şifresi...
Teknik Destek 0
GTA 4 Oyununda Korna Nasıl Çalınır ? GTA 4 Oyununda Korna Nasıl Çalınır ?
Gta 4 Oyununda Nasıl Korna Çalınır Gta 4 Oyununda Korna Nasıl Çalınır Sevgili melekler, bir GTA 4 oyun bilgisiyle daha sizlerleyiz. Bir önce ki konumuzda...
Teknik Destek 1
GTA 4 Oyununda Polis Olma Hilesi Nedir ? GTA 4 Oyununda Polis Olma Hilesi Nedir ?
Nasıl Polis Olunur Gta 4 Gta 4 Polis Olma Hilesi Az önce paylaştığımız GTA 4 Oyun Kaydetme bilgilerinin...
Teknik Destek 0
GTA 4 Oyununda Merdiven Çıkmak İçin Yapılması Gerekenler GTA 4 Oyununda Merdiven Çıkmak İçin Yapılması Gerekenler
Gta 4 Merdiven Nasıl Çıkılır Gta 4 Merdiven Çıkma Sevgili melekler, GTA 4 oyunu ile ilgili olarak sizlerle en son paylaştığımız...
Teknik Destek 0
GTA 4 Bilgisayar Oyununda Nasıl Ev Alınıyor ? GTA 4 Bilgisayar Oyununda Nasıl Ev Alınıyor ?
Gta 4 te Ev Nasıl Alınır Gta 4 Ev Nasıl Satın Alınır Sevgili melekler, pek çok insanın oynamaktan keyif aldığı GTA 4 oyunu ipuçlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. En son...
Teknik Destek 1