1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Gubuz (şan kopuz)

Konu, 'Müzik Aletleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gubuz şan kopuz gubuz müzik aleti kopuz nasıl çalınır şankopuz < Konu Resmi..>

Tel bir çember içine takılan çelik yayın ağız boşluğunda çalınması ile ses verir. Bütün Türk boylarında kullanılmaktadır. Yakutistanın milli enstrümanıdır

Gubuz (şan kopuz) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onur Şan

Onur Şan

onur şan resmi web sitesi onur şan kaç yaşında Doğum Yeri : Sivas Doğum Tarihi : 24 Temmuz 1981 Eğitimi : Akademi İlk, orta ve liseyi İstanbul'da Ata Koleji'nde tamamladı. Halen "İstanbul Teknik Üniversitesi, Türk Musikisi Devlet Konservatuarı THM Şan Bölümü'nde, eğitimine devam etmektedir. Müzik yaşantısına, 8 yaşında bağlama çalmayı, öğrenerek başlayan "Onur Şan",...
  2. koptum yaa!

koptum yaa!

> > > "garanti leasing"te çalisanlar, bir pastaneye, telefonla pasta siparisi > > > vermis. > > > pastanin üstüne "garanti leasing'den sevgilerle." yazilmasi istenmis. > > > telefondaki adam "leasing" kelimesini anlamamis. > > > onlar da harf harf kodlamislar. > > > gelen pasta ekte... > > > Bu resim...
  3. Gupse İsminin Anlamı

Gupse İsminin Anlamı

Gupse İsminin Anlamı nedir acaba bilenler var mı aramızda varsa yazsın Gupse İsminin Anlamını :)

Sayfayı Paylaş